نفرت پراکنی را به اسم آزادی بیان جا میزنند

ارسال شده توسط azarbaijan در چهارشنبه, 1399/06/19 - 15:10
در واکنش به توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اعظم مطرح شد
مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی در واکنش به اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر اعظم گفت: این اقدام در تضاد آشکار با تمامی الگوهای هنجاری رسانه است.
توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اعظم

رامین نظامی خواه بیان داشت: این توهینی آشکار به مسلمانان جهان است و به هیچ وجه پذیرفته نیست که نفرت پراکنی را به اسم آزادی بیان جا میزنند.

این کارشناس ارشد ارتباطات بیان داشت: دیگر دوران استفاده از رسانه ها به مثابه گلوله جادویی تمام شده است و چنین حرکت هایی توسط رسانه های غربی اصطلاحا اثر بومرنگ داشته و موجب از بین رفتن اعتبار آنها میشود.

نظامی خواه تکرار چنین مواردی با حمایت دولتهای غربی را نشانگر پوچ بودن ادعاهای لیبرالیسم در زمینه احترام به فرهنگهای مختلف بشری و نمودی از تسلط سیاستهای استکباری بر بنگاه های رسانه ای بظاهر مستقل دانست.

این فعال رسانه ای از تمام مسلمانان جهان خواست پژواک دهنده عشق به پیامبر صلح و مهربانی و رسوا کننده معاندان و مغرضان در رسانه های اجتماعی باشند و جبهه مسلمانان و آزادگان جهان در فضای مجازی را شکل دهند تا ابزاری که دشمن در خدمت استثمار ابنا بشر و اسلام ستیزی قرار داده، تبدیل به بستری برای شکستن امپراطوری رسانه ای لیبرال سرمایه داری شود.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی تاکید کرد: پیشروی جبهه جوانان مومن انقلابی در عرصه رسانه و بخصوص تولید و انتشار وسیع محتواهای اثربخش در رسانه های فرامرزی، دشمن را سردرگم کرده است. اقدامات بیشرمانه ای چون توهین به مقدسات نمیتواند در مقابل کارهای هنری و رسانه ای که وجدانهای بیدار ملتهای جهان را نسبت به جنایتهای غرب آگاه کرده است؛ تاثیری داشته باشد بلکه این خطای دشمن، دست آنها در استفاده ماکیاولیستی از رسانه را بیش از پیش رو میکند.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی در واکنش به اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر اعظم گفت: این اقدام در تضاد آشکار با تمامی الگوهای هنجاری رسانه است.

اخبار برگزیده
روشن