اتحاد و انسجام شاه کلید رهایی از دست مستکبرین عالم است

ارسال شده توسط azarbaijangharbi در سه شنبه, 1399/03/13 - 11:35
دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان آذربایجان غربی:
دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان و رئیس شورای قشر سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: کشورهای اسلامی و تمامی افراد آزاد اندیش کشور، میتوانند با امکانات فضای مجازی و صدور بیانیه، انزجار و نفرت خود را از رژیم ملعون کودک کش اسرائیل اعلام بکنند .
897641.jpg

یوسف حق دوست با اشاره به اینکه امام راحل در 16 مرداد 58 همزمان با جنایات رژیم اشغالگر قدس در لبنان طی بیانیه ای روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کرد و تمام مسلمانان را به همبستگی اسلامی فراخواندند، اظهار داشت: جهانی بودن این روز یکی از ویژگی هایی است که باعث می شود روز قدس بعنوان یک روز برجسته در تاریخ اسلام مطرح شود. در واقع روز قدس فراتر از ملت ها و دولت ها است و روزی است که به تمام جهان تعلق دارد.

 وی با بیان اینکه اتحاد مستضعفین عالم حول محور جبهه مقاومت ثمره خون شهید سلیمانی است، افزود: شهادت سردارسلیمانی در وحدت فراگیر بین امت اسلامی و بالا بردن بصیرت رزمندگان جبهه مقاومت و آشنایی این رزمندگان با توطئه ها و دسیسه های استکبار جهانی که در راس آنها آمریکای جنایتکار قرار دارد، بسیار تاثیرگذار بود. و این ها همه نوید یک فتح و ظفری است که با ظهور حضرت حجت به درجه اعلی خواهد رسید.

دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه با وجود بیماری کرونا، محوری ترین برنامه روز قدس امسال استفاده حداکثری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی از طریق رادیو و تلویزیون است، تصریح کرد: امیدوارم در پارک ها و فضاهای عمومی با رعایت فاصله های اجتماعی، فضاسازی مناسبی جهت بهره مندی مردم از فرمایشات رهبری فراهم گردد و ادارات و نهادهای فرهنگی نسبت به فضاسازی شهر و معابر عمومی اقدامات مناسب را انجام دهند.

 حق دوست با اشاره به اینکه اتحاد و انسجام شاه کلید رهایی ما از دست مستکبرین عالم است، خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی و تمامی افراد آزاد اندیش در جای جای کشور اسلامی و مردم سرافراز استان آذربایجان غربی اعم از ترک، کرد و مسیحی باید با اتحاد و انسجام حول محور ولایت مطلقه فقیه و بهره گیری از امکانات فضای مجازی و صدور بیانیه، انزجار و نفرت خود را از رژیم ملعون کودک کش اسرائیل اعلام و به جهانیان ثابت نمایند قدس زنده و پابرجاست، و به زودی به دست مجاهدان جبهه مقاومت آزاد خواهد شد. و  استکبار و ایادی آن رژیم اشغالگر مضمحل و به زباله دان تاریخ خواهند پیوست.

انتهای پیام/ 2020

 رئیس شورای قشر سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: کشورهای اسلامی و تمامی افراد آزاد اندیش کشور، میتوانند با امکانات فضای مجازی و صدور بیانیه، انزجار و نفرت خود را از رژیم ملعون کودک کش اسرائیل اعلام بکنند و اصحاب رسانه با اتحاد و انسجام نسبت به انعکاس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی پوشش خبری مناسب داشته باشند. 

اخبار برگزیده
خاموش