توزیع بسته معیشتی در بین اقشار آسیب دیده ناشی از کرونا در حوزه رسانه‌ زنجان

ارسال شده توسط admin در یکشنبه, 1399/03/11 - 09:22
رئیس سازمان بسیج رسانه زنجان:
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: تعدادی بسته معیشتی در بین فعالان آسیب دیده ناشی از کرونا در حوزه رسانه‌ زنجان توزیع شد.
zz.jpg

به گزارش بسیج رسانه، عبداله جعفری با اشاره به عملکرد رسانه‌های استان زنجان در ایام شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: از روزهای نخست شیوع کرونا دراستان، رسانه‌ها عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و در همه صحنه‌ها حضوری مستمر داشتند.

وی بابیان اینکه  اطلاع رسانی در شرایط بحران یکی از دانش های لازم درحوزه اطلاع رسانی است، تاکید کرد : خبرنگاران و رسانه های استان باید به فنون و تکنیک های رسانه ای در شرایط بحران مسلط شوند تا با اطلاع رسانی شفاف ومنصفانه از سوء استفاده دشمن و شایعه سازی های بی اساس پیشگیری نمایند.

وی به آسیب به وجود آمده در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف ناشی از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد وگفت: کرونا سبب شد تا بسیاری از مشاغل دچار آسیب شده و تعدادی بیکار شوند که یکی از قشرهایی که در این روزها به زحمات بسیار با مشکل مواجه شده اصحاب رسانه هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان با اشاره به کمک‌های انجام شده  افزود: یکی از اهداف سازمان بسیج رسانه حمایت از اقشار کم درآمد و حضور در پویش ملی کمک مومنانه و حمایت بی منت بوده است که در همین راستا  تعدادی بسته حمایتی با کمک خیرین استان تهیه و به نیازمندان ومشاغل  آسیب دیده درعرصه های مختلف تحویل داده شد.

وی در پایان همچنین به توزیع بسته های بهداشتی در بین اصحاب رسانه استان اشاره کرد وافزود: با تلاش های انجام شده تعدادی بسته بهداشتی در2 مرحله به اصحاب  رسانه استان توزیع گردید .

انتهای پیام/

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: تعدادی بسته معیشتی در بین فعالان آسیب دیده ناشی از کرونا در حوزه رسانه‌ زنجان توزیع شد.

اخبار برگزیده
روشن