روز قدس یک حرکت بزرگ برای نابودی استکبار جهانی

ارسال شده توسط admin در پنجشنبه, 1399/03/01 - 09:12
در بیانیه سازمان بسیج رسانه مطرح شد؛
سازمان بسیج رسانه به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.
قدس.jpg

به گزارش بسیج رسانه، سازمان بسیج رسانه به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: روز قدس روز آرمان‌خواهی برای آزادی قبله اول مسلمانان است، روزی که با تدبیر داهیانه امام خمینی (ره) برای حمایت از ملت مظلوم و در بند فلسطین نامگذاری شد تا آغاز یک حرکت بزرگ برای نابودی استکبار جهانی باشد.

در ادامه این بیانیه آمده است:  بی‌شک روز قدس، روز وعده الهی مبنی بر شکست آمریکا و سقوط رژیم جعلی صهیونیستی است و این امر تنها با مقاومت صورت خواهد گرفت، بیداری اسلامی برای حمایت مظلومان عالم به ویژه فلسطینیان و به کارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود در جهان اسلامی در نهایت باعث از بین رفتن غده سرطانی در منطقه خواهد شد.

همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند «در داخل فلسطین باید این شعله ی مقدس (انتفاضه) روز به روز برافروخته‏تر بشود و... پشتیبانی عمومی دنیای اسلام از بیرون و مبارزه واقعی و محسوس ملت فلسطین در داخل، این دو با هم مشکل را حل خواهد کرد و سر دشمن فلسطین را به سنگ خواهد کوبید» که پیروی از این منویات راه علاج بزرگترین مشکل جهان اسلام خواهد بود.

 

روز قدس روز آرمان‌خواهی برای آزادی قبله اول مسلمانان است، روزی که با تدبیر داهیانه امام خمینی (ره) برای حمایت از ملت مظلوم و در بند فلسطین نامگذاری شد تا آغاز یک حرکت بزرگ برای نابودی استکبار جهانی باشد.

اخبار برگزیده
خاموش