تقدیر از عملکرد صدا و سیمای مرکز مازندران در انتخابات

ارسال شده توسط mazandaran در سه شنبه, 1398/12/06 - 11:47
رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران خبر داد
تلاش مجموعه کارکنان خدوم صدا و سیمای مازندران در تمامی بخش های خبری قبل و حین برگزاری انتخابات برای ترغیب مردم در مشارکت و نمایش اقتدار ملت بسیار ستودنی است.
4400246.jpg

‍بسم الله الرحمن الرحیم
فَاسْتَقِمْ کما أُمِرْتَ وَ مَنْ تابَ مَعَک وَ لا تَطْغَوْا إِنَّهُ بِما تَعْمَلُونَ بَصِیرٌ. (هود/۱۱۲)
پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن؛ و همچنین کسانی که با تو بسوی خدا آمده‌اند (باید استقامت کنند)! و طغیان نکنید، که خداوند آنچه را انجام می‌دهید می‌بیند!


🔹مدیرکل محترم صدا و سیمای مازندران
همانا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در پیچیده ترین پیچ تاریخی چهل ساله انقلاب اسلامی برگزار شد و زمانیکه رسانه های غرب از صدر تا ذیل عزمشان را جزم کرده بودند تا فضای انتخاباتی کشور را سیاه جلوه دهند مردم عزیز ایران اسلامی با حضور آگاهانه اهداف شوم دشمنان را به خودشان بازگرداندند.
🔹استان مازندران این دیار قهرمان پرور و حماسه ساز نیز در این عزم ملی مانند چهل سال گذشته خوش درخشید و پای صندوق های رای بیعتی دوباره با آرمان های شهدای عزیز کرد.
🔹اما تلاش مجموعه کارکنان خدوم صدا و سیمای مازندران در تمامی بخش های خبری قبل و حین برگزاری انتخابات برای ترغیب مردم در مشارکت و نمایش اقتدار ملت، مومنانه، مخلصانه و عاری از هر گونه رنگ و بوی سیاسی بود، تلاش آن مجموعه پرتلاش بسیار ستودنی، تحسین برانگیز و شایسته تقدیر است.
🔹جا دارد از تمامی کارکنان آن رسانه ولایتمدار و جهادی به خصوص مدیرکل ولایی و معاونت های محترم خبر، سیما و صدا که در روز انتخابات تلاش زایدالوصفی را به نمایش گذاشتند و از صبح شروع انتخابات تا پاسی از شب در حال انعکاس اخبار بودند تقدیر و تشکر کنم.
خداوند متعال این تلاش مومنانه شما را اجر جزیل دهد و در پناه توجهات امام عصر(عج) موفق و موید باشید.
و من الله التوفیق

 

 

تلاش مجموعه کارکنان خدوم صدا و سیمای مازندران در تمامی بخش های خبری قبل و حین برگزاری انتخابات برای ترغیب مردم در مشارکت و نمایش اقتدار ملت، مومنانه، مخلصانه و عاری از هر گونه رنگ و بوی سیاسی بود،  بسیار ستودنی، تحسین برانگیز و شایسته تقدیر است.

اخبار برگزیده
روشن