دیدار و گفتگوی سرپرست سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای

1401/02/21
0
32

سرپرست سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با حضور در اداره کل فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی با مشایخی، سرپرست این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

جواد بیرام زاده در این دیدار با تبریک انتصاب مشایخی به سرپرستی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان گفت: طبق بیانیه گام دوم انقلاب انتصاب جوانان در مسئولیت ها جای خوشحالی دارد و امید است به تکیه بر منویات مقام معظم رهبری و کار جهادی موجبات تحول در این اداره کل را فراهم کنید.

دیدار

او در ادامه افزود: بسیج رسانه در امر فعالیت های رسانه‌ای و هر حوزه که بتواند در راستای افزایش توان اداره فنی و حرفه‌ای ایفای نقش کند در کنار شما خواهد بود.

درباره ما ...

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

برای دسترسی به آخرین اخبار عضو شوید