برگزیدگان بخش‌های هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان ایلام

1401/02/19
0
3

اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان ایلام با حضور اصحاب رسانه و مسئولین استانی برگزار شد .

برگزیدگان بخش‌های هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان ایلام

سازمان بسیج رسانه استان ایلام

 بخش خبر 
شایسته تقدیر افشین ابراهیمی- شلیک طلائی
شایسته تقدیر راضیه صمیمی نیا - صنایع چوب دهلران
شایسته تقدیر عظیم پیرانی- عشایر در دفاع از مرز ها
نفر سوم آزاده خرم – 19 میلیلارد ریال تسهیلات به بهبود یافتگان اعتیاد
در این بخش نفر اول و دوم نداشته است.

بخش یادداشت
سوم مشترک:  فرج براری – وقتی کتاب نمی خوانیم
سوم مشترک  نعمت اله آرمان نیا – اپیدمی عادی نگاری
دوم مشترک:  سعید بگ نظری – هر دم آید غمی
دوم مشترک:  امین محمدی – ارتش زیر خاکی
نفر اول: فرج اله صید محمدی - مهر مهران از دل مینا

بخش گزارش
شایسته تقدیر ناهید ابراهیمی – جدال با مرگ از زبان یک کرونایی خبرگزاری ایرنا
نفر سوم سمیه آذر مهر – آثار به جای مانده بر روی صورت ش
نفر دوم  رمضان نوری- بحران کوه خواری در ایلام خبرگزاری مهر
نفر اول  علی کرمی دهلران فارس – روغنی که نانی از ان چرب می شود

 تجلیل از تولیدکنندگان حداکثری کرونا 
خانم فرشته سنجیده 
آقای محمد رستمی 

بخش تیتر
نفر سوم مشترک   مجتبی قیطاسی – بیمه سلامت را درمان کنید . تابناک
نفر سوم مشترک هدی علی‌نژاد_ سربازی که یک لشکر بود. رویداد غرب 
نفر دوم مشترک سعید بگ نظری – پاسداشت11 هزار روز انسانیت.
نفر دوم مشترک طالب قلیچی – رسالت پایان یافت
نفر اول  فرج اله صید محمدی – شلیک چهار گلوله به قلب شهر. ویرا 

بخش مصاحبه
نفر سوم  زینب خیر الهی – معلم انسان ساز است
نفر دوم حجت نوروزی – سیاست زدگی آفت توسعه
نفر اول نداشتیم

✅بخش صفحه آرایی
نفر سوم  آرزو جمالوندی – روزنامه افق نو
نفر دوم س حکیمه موسی نژاد – سفیر ایلام
نفر اول نداریم

بخش کنگره
نفرسوم سید حرمت الله موسوی مقدم – کنگره ای به بلندای شهیدان
نفر دوم پروین صمیم نیا – ایلام و 3000سیمرغ
نفر اول حمید حیدر پناه – کنگره فراتر از کنگره

بخش منابع طبیعی(تجلیل از سوی منابع طبیعی) 
نفر سوم   یوسف کریمیان – چوب حراج بر تن درختان جنگلی عروس زاگرس
نفر دوم فرشته نیازی- معجزه آبخیزداری در کاهش فرسایش خاک
نفر اول محمد شبانی -  حال درختان بلوط و گون ها خوب نیست

 بخش ویژه و برگزیده کنگره در تولید استانی 
عبدالحمید کرمی برگزیده ویژه 
رضا میرزاد  برگزیده ویژه 
رحمان جابری تولیدات گزارش های رسانه ای 

بخش پترو شیمی ( تجلیل از سوی پتروشیمی) 
نفر سوم  رضا صیدی – پتروشیمی به وقت خانواده
نفر دوم  فرهاد فرامرزی – راه اندازی واحد الفین
نفر اول  فرج صید محمدی- تعادل بخشی صنعت و محیط زیست

بخش اینفو گرافیک
نفر سوم جناب اقای رضا دشتی ایلام بیدار
نفر دوم جناب اقای محسن مرا بیگی
نفر اول نداشته ایم

بخش عکس
شایسته تقدیر نگار دادجو
نفر سوم و دوم و اول نداشته ایم
تقدیر از دو عکاس استان .  علی جعفری و فرزاد علیزاده

بخش کلیپ
در این بخش هیچ اثری شایسته و و رتبه تقدیر نمی باشد

بخش گزارش تصویری
نفر سوم  علیرضا معراجی
نفر دوم  روح الله جام سحر
نفر اول فرانک پیری

لازم بذکر است در دو بخش منابع طبیعی و پتروشیمی بدلیل حمایت دو نهاد مربوطه و بومی بودن موضوع، خارج از  قالب های جشنواره بصورت ویژه و حمایت پتروشیمی و منابع طبیعی عزیزان این بخش مشخص شده اند

درباره ما ...

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

برای دسترسی به آخرین اخبار عضو شوید