برگزاری نخستین کرسی آزاداندیشی مسئله محوری رسانه در همدان

1400/09/02
0
3

همدان_مسئول بسیج رسانه همدان گفت: کرسی‌های آزاداندیشی نظام مسائل استان همدان با محوریت نگاه تخصصی رسانه‌های استان در فضایی منطقی برگزار خواهد شد.

ناصر قوامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سال‌ها از دو مطالبه جدی رهبر انقلاب در حوزه نظام مسائل و برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی می‌گذرد اما با وجود همه تلاش‌ها آنچه انجام شده با معظم رهبری حکیم انقلاب فاصله دارد.

وی با بیان اینکه در مسائل اساسی استان جای نگاه مسئله محور و حل مسئله خالی است، ادامه داد: تلاش خواهیم کرد به جای جنجال‌های ژورنالیستی، چالشهای جدی علمی و مبنایی در نظام مسئله‌های استان در صحنه رسانه‌ای همدان شکل گیرد.

مسئول بسیج رسانه همدان ادامه داد: ایجاد بستر مسئله محوری در رسانه‌های همدان را مهمترین کار ویژه بسیج رسانه برشمرد و گفت: مطالبه گری عالمانه قطعاً می‌تواند مشکلات کشور را کاهش دهد.

وی ایجاد بستر ارائه آزادانه نظرات را در فضای علمی مطالبه جدی رهبری انقلاب برشمرد و گفت: فرزندان رهبر انقلاب در بسیج رسانه همدان همزمان با هفته بسیج به صورت عملیاتی به حوزه مسئله محوری که در دیدار اخیر رهبر انقلاب نیز بار دیگر مورد مطالبه ایشان بود ورود کرده اند.