دبیر علمی دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی خبر داد
دبیر علمی دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی، از تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان تا آبان ماه خبر داد.
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی
روابط عمومی بسیج رسانه فارس:
رئیس بسیج رسانه فارس با تاکید بر اینکه امیدواریم از آثار شرکت کنندگان استان هم در جشنواره کشوری وارد شود و شاهد درخشش اصحاب رسانه فارس در این جشنواره باشیم، یادآور شد: سعی شد تا سازمان های دیگر را وارد جریان جشنواره کرد تا هم جایزه ها بیشتر شود و هم اینکه سازمان ها و رسانه ها با هم بیشتر تعامل کنند.
جلسه هماهنگی اختتامیه جشنواره استانی «ابوذر» فارس برگزار شد
فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد:
فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در جهت افزایش امید در بین دوستان انقلاب، بیم‌آفرینی برای دشمنان، شورآفرینی برای جوانان و اعلام آمادگی در راستای کمک به دولت است.
رزمایش اقتدار عاشورایی اعلام آمادگی در راستای کمک به دولت است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویر احمد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویر احمد:تضمینی نیست که با تصویب FATF کشور از لیست تحریم‌ها خارج شود
تضمینی نیست که با تصویب FATF کشور از لیست تحریم‌ها خارج شود
آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با حضور سرهنگ جلیل وحیدی، معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزار شد.
مسئول جدید سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی معرفی شد+ تصاویر
مسئول بسیج رسانه استان اردبیل:
مسئول بسیج رسانه استان اردبیل گفت: رسانه‌ها زبان گویای مردم هستند از این رو به امید خدا با همراهی مردم و یاری مسئولان تمام تلاش خود را برای توسعه کشور و حل مشکلات مردم به کار می‌گیریم.
رسانه‌ها برای توسعه کشور و حل مشکلات در کنار مردم هستند
رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برای اینکه بتوانیم از شرایط اقتصادی کنونی حاکم بر جامع عبور کنیم نیازمند حرکت بسیجی‌وار هستیم و باید در تمامی عرصه‌ها این موضوع را مد نظر قرار دهیم.
عبور کشور از شرایط اقتصادی کنونی نیازمند حرکت بسیجی‌وار است
رئیس سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی اردبیل:
رئیس سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: کشاورزی نوین و صنعتی شدن یکی از اولویت های اصلی و راهبردی نظام مهندسی کشاورزی است.
کشاورزی نوین از اولویت های اصلی نظام مهندسی کشاورزی است
مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان محمد رسول الله(ص) همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار شد.
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان اردبیل| اتحاد ملت ایران تعالی‌بخش انقلاب و نظام است
همزمان با ایام سوگواری حضرت سید الشهدا علیه السلام صورت گرفت
هیئت شهدای بسیج رسانه استان تهران همزمان با ایام سوگواری حضرت سید الشهدا علیه السلام با حضور امام جمعه شهریار در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام فردوسیه شهریار برگزار شد
برگزاری هیئت شهدای بسیج رسانه استان تهران در شهریار

Page Generated in 0.0827 sec