در میان تمام وظایف و مسئولیت های طلاب و روحانیون شیعه، تبلیغ و رساندن آموزه ها و دستورات دین به مردم و هدایت آنها در غالب موعظه و خطابه یکی از اصلی ترین رسالات آنهاست. در شرایط حاضر و با توجهبه اقتضائات روز، تبلیغ دین باید به شیوه ها و روشهای جدید مانند تبلیغ گروهی و تشکیلاتی انجام شود.
همایش "فجر فاطمی" برگزار می شود
معاون آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه:
معاون آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه ضمن رد شایعه انتصاب حجت الاسلام پناهیان به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی، انتشار شایعات در رسانه ها را عملی غیر حرفه ای دانست.
انتشار شایعات در رسانه ها غیرحرفه ای و ناشیانه است
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور:
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور گفت: صداقت و امانت داری از رمزهای موفقیت کار خبری است و خبرنگاران انقلابی و متعهد، مصالح مردم و نظام اسلامی را به منافع احزاب و گروه های سیاسی ترجیح می دهند.
خبرنگاران انقلابی، مصالح مردم را به منافع احزاب ترجیح می دهند
ذکریا نیکویی درباره آلوده شدن زنان به کمپین «چهارشنبه های سفید» هشدار داد و از آنها درخواست کرد که هوشمندانه تر به نقشه دشمنان نگاه کنند.
خوش‌رقصی این زن برای روسایش!/ تمدید اقامت به قیمت بی‌هویتی زنان ایرانی
به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور
با شرکت در دوره آموزش مجازی نرم افزار تلفن همراه در کمتر از 2 ماه تولید کنید.
دوره آموزش مجازی تولید نرم افزار اندروید تلفن همراه برگزار می‌شود
فرهنگسرای رسانه شهرداری تهران با همکاری سازمان بسیج رسانه برگزار می‌کند:
فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی شهرداری تهران با همکاری سازمان بسیج رسانه اولین برنامه رادیویی با موضوع سواد رسانه‌ای با هدف افزایش توانایی افراد در نقد و کنترل رژیم استفاده از رسانه ها تولید و در فضای مجازی منتشر می کند.
اولین برنامه رادیویی با موضوع سواد رسانه‌ای؛ تولید می شود
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه:
معاون تربیت و آموزش بسیج رسانه گفت:گسترش بدون محتوای فضای مجازی در کشور افتخار نیست، افتخار این است که بتوانیم این فضای جنگ نوین را در شکل گیری تمدن نوین اسلامی مدیریت کنیم و بازنده میدان نباشیم.
«جوانان انقلابی» سرمایه و ذخیره های ارزشمند کشور هستند
مسئول مرکز تحقیقات و مطالعات علوم رسانه ای سازمان بسیج رسانه کشور :
دبیر جشنواره انتخاب امید بخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی با اشاره به‌ویژگی های لازم برای روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها مخابره اخبار امیدبخش را مدنظر قرار دهند.
رسانه امیدبخش در خط مقدم مقابله با جنگ نرم است
معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشور :
معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشورگفت: ایجاد جریانهای سیاسی دو قطبی در رسانه ها کار ناردستی است و به جامعه خسارت وارد میکند.
خط قرمز اصحاب رسانه ولی فقیه است

Page Generated in 0.0783 sec