اداره مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد:
رسانه‌ها برای محاسبه و دریافت یارانه بیمه فصل زمستان 95 و بهار 96 نسبت به بارگذاری فیشهای پرداختی به تامین اجتماعی در ماه های اسفند 95 و فروردین 96 اقدام کنند.
رسانه‌ها برای دریافت یارانه بیمه زمستان 95 و بهار 96 اقدام کنند
فضای مجازی و اینترنت در دنیای امروز ما به گونه‌ای نفوذ کرده است که نمی‌توان زندگی بدون آن را تصور کرد، اما همین فضا آسیب‌های متعددی را با خود به دنبال داشته است که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها تغییر سبک زندگی و شکستن مرز باورها و ارزش‌هایی همچون حجاب و حیا در میان بانوان و دختران جوان ماست
فضای مجازی محملی برای ترویج باورهای انحرافی و سبک زندگی غربی
انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان:
در پی مسدود شدن صفحات اینستاگرامی افراد و رسانه‌های منتقد دولت از جمله خبرگزاری فارس،انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این‌گونه اقدامات کور، نسبت به اعمال خفقان و سانسور توسط دولت یازدهم هشدار داد.
مسدود کردن صفحات رسانه های منتقد نشانه ترس و نماد استبداد دولت است
حسین انتظامی گفت: با احتساب خبرنگاران مقیم رسانه‌های خارجی و همچنین صدور روادید برای ۲۵۳ خبرنگار در این روزها، مجموعا 570 خبرنگار و عوامل خبری از 245 رسانه، از بیش از 40 کشور جهان، پوشش خبری انتخابات را به عهده داشتند.
افزایش 33 درصدی حضور رسانه‌های خارجی نسبت به انتخابات قبل
در ۶ بخش و از ۲۴ تا ۲۹ بهمن؛
چهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در ۶ بخش مختلف از امروز به مدت ۶ روز در بوستان گفت‌وگوی تهران آغاز به کار کرد.
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی آغاز به‌کار کرد
قائم‌مقام سازمان صدا و سیما خبر داد
قائم‌مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز به حدی از خودکفایی رسیده‌ایم که کمتر از پنج درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور تأمین می‌شود، گفت: دشمن‌شناسی و شناخت روش‌ها و تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد.
تأمین کمتر از 5 درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور/ شناخت تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد
یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری موضوع سبک زندگی در جامعه بود. اگر هدف انسان را رستگاری بدانیم، باید به سبک زندگی اهمیت بیشتری بدهیم. اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است.
تـاثیر رسـانه بـر سـبک زنـدگی
از پیشکسوتان عرصه مطبوعات؛
محمد‌جواد رفیع از پیشکسوتان عرصه مطبوعات پس از سالها تحمل عوارض ناشی از انفجار مواد شیمیایی در دوران دفاع مقدس، روز گذشته دار فانی را لبیک گفت.
محمد‌جواد رفیع دعوت حق را لبیک گفت
محمدجواد گوردینی با بیان اینکه زمانی که خبرنگاران وارد صحنه نبرد شدند، هیچ تجربه‌ای نداشتند و به مرور به طور تجربی آموزش خبرنگاری را فرا گرفتند، گفت: اگر بتوانیم نسل جوان را آموزش دهیم، برای حوادث بعدی خبرنگار زبده آماده به خدمت داریم.
خبرنگاران را به سلاح «آموزش» تجهیز کنیم/ «اتحاد»؛ حلقه مفقوده فضای خبری
یک جرم‌شناس و آسیب‌شناس اجتماعی:
یک آسیب‌شناس اجتماعی اجتماعی با بیان اینکه تلگرام استعداد ضدامنیتی ویژه دارد، گفت: وقتی با رژیم حقوقی یک نظام پیغام‌رسان کاملاً بیگانه هستیم چطور می‌خواهیم آن را قانونمند کنیم؟! این شبکه‌ها عملا فضای خصوصی را در هم می‌شکند.
«تلگرام» استعداد ضدامنیتی ویژه‌ای دارد/ تدوین ۱۰۳ قانون محدودکننده فضای مجازی در امریکا

Page Generated in 0.3255 sec