یک عاشوراپژوه با تأکید بر اینکه وجه حماسی را باید از عاشورا اخذ کنیم، گفت: البته به این معنا نیست که با سوگ موافق نیستم، بلکه با سوگ موافقم، اما فراموش نکنیم که بعد حماسی و ارزشی باید باشد.
همچنان نیازمند حماسه هستیم/ فضای مجازی فرصتی برای انتقال پیام عاشورا
دبیر دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کانون صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران خبر داد
دبیر دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کانون صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران گفت: در نظر داریم دومین دور جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها را در ۱۰ رشته مختلف و جامع همزمان با اختتامیه نمایشگاه مطبوعات در آبان‌ ماه امسال برگزار کنیم.
شرایط و مهلت شرکت در دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها
حدود ۶۰۰ رسانه در قالب ۵۴۰ درخواست با مراجعه به سایت نمایشگاه مطبوعات، برای نمایشگاه امسال ثبت‌نام کردند.
ثبت‌نام ۶۰۰ رسانه برای حضور در نمایشگاه مطبوعات امسال
اداره مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد:
رسانه‌ها برای محاسبه و دریافت یارانه بیمه فصل زمستان 95 و بهار 96 نسبت به بارگذاری فیشهای پرداختی به تامین اجتماعی در ماه های اسفند 95 و فروردین 96 اقدام کنند.
رسانه‌ها برای دریافت یارانه بیمه زمستان 95 و بهار 96 اقدام کنند
فضای مجازی و اینترنت در دنیای امروز ما به گونه‌ای نفوذ کرده است که نمی‌توان زندگی بدون آن را تصور کرد، اما همین فضا آسیب‌های متعددی را با خود به دنبال داشته است که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها تغییر سبک زندگی و شکستن مرز باورها و ارزش‌هایی همچون حجاب و حیا در میان بانوان و دختران جوان ماست
فضای مجازی محملی برای ترویج باورهای انحرافی و سبک زندگی غربی
انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان:
در پی مسدود شدن صفحات اینستاگرامی افراد و رسانه‌های منتقد دولت از جمله خبرگزاری فارس،انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این‌گونه اقدامات کور، نسبت به اعمال خفقان و سانسور توسط دولت یازدهم هشدار داد.
مسدود کردن صفحات رسانه های منتقد نشانه ترس و نماد استبداد دولت است
حسین انتظامی گفت: با احتساب خبرنگاران مقیم رسانه‌های خارجی و همچنین صدور روادید برای ۲۵۳ خبرنگار در این روزها، مجموعا 570 خبرنگار و عوامل خبری از 245 رسانه، از بیش از 40 کشور جهان، پوشش خبری انتخابات را به عهده داشتند.
افزایش 33 درصدی حضور رسانه‌های خارجی نسبت به انتخابات قبل
در ۶ بخش و از ۲۴ تا ۲۹ بهمن؛
چهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در ۶ بخش مختلف از امروز به مدت ۶ روز در بوستان گفت‌وگوی تهران آغاز به کار کرد.
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی آغاز به‌کار کرد
قائم‌مقام سازمان صدا و سیما خبر داد
قائم‌مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز به حدی از خودکفایی رسیده‌ایم که کمتر از پنج درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور تأمین می‌شود، گفت: دشمن‌شناسی و شناخت روش‌ها و تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد.
تأمین کمتر از 5 درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور/ شناخت تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد
یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری موضوع سبک زندگی در جامعه بود. اگر هدف انسان را رستگاری بدانیم، باید به سبک زندگی اهمیت بیشتری بدهیم. اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است.
تـاثیر رسـانه بـر سـبک زنـدگی

Page Generated in 0.1893 sec