در ۶ بخش و از ۲۴ تا ۲۹ بهمن؛
چهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در ۶ بخش مختلف از امروز به مدت ۶ روز در بوستان گفت‌وگوی تهران آغاز به کار کرد.
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی آغاز به‌کار کرد
قائم‌مقام سازمان صدا و سیما خبر داد
قائم‌مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز به حدی از خودکفایی رسیده‌ایم که کمتر از پنج درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور تأمین می‌شود، گفت: دشمن‌شناسی و شناخت روش‌ها و تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد.
تأمین کمتر از 5 درصد نیازمندی‌های حوزه رسانه از خارج کشور/ شناخت تاکتیک‌های دشمن اهمیت زیادی دارد
یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری موضوع سبک زندگی در جامعه بود. اگر هدف انسان را رستگاری بدانیم، باید به سبک زندگی اهمیت بیشتری بدهیم. اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است.
تـاثیر رسـانه بـر سـبک زنـدگی
از پیشکسوتان عرصه مطبوعات؛
محمد‌جواد رفیع از پیشکسوتان عرصه مطبوعات پس از سالها تحمل عوارض ناشی از انفجار مواد شیمیایی در دوران دفاع مقدس، روز گذشته دار فانی را لبیک گفت.
محمد‌جواد رفیع دعوت حق را لبیک گفت
محمدجواد گوردینی با بیان اینکه زمانی که خبرنگاران وارد صحنه نبرد شدند، هیچ تجربه‌ای نداشتند و به مرور به طور تجربی آموزش خبرنگاری را فرا گرفتند، گفت: اگر بتوانیم نسل جوان را آموزش دهیم، برای حوادث بعدی خبرنگار زبده آماده به خدمت داریم.
خبرنگاران را به سلاح «آموزش» تجهیز کنیم/ «اتحاد»؛ حلقه مفقوده فضای خبری
یک جرم‌شناس و آسیب‌شناس اجتماعی:
یک آسیب‌شناس اجتماعی اجتماعی با بیان اینکه تلگرام استعداد ضدامنیتی ویژه دارد، گفت: وقتی با رژیم حقوقی یک نظام پیغام‌رسان کاملاً بیگانه هستیم چطور می‌خواهیم آن را قانونمند کنیم؟! این شبکه‌ها عملا فضای خصوصی را در هم می‌شکند.
«تلگرام» استعداد ضدامنیتی ویژه‌ای دارد/ تدوین ۱۰۳ قانون محدودکننده فضای مجازی در امریکا
چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با برگزاری بخش‌های ویژه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرداری تهران از روز شنبه ۲۳ بهمن ماه برگزار می‌شود.
نمایشگاه «رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود
با شکایت مهدی هاشمی؛
دادسرای فرهنگ و رسانه برای مدیرمسئول نشریه رمزعبور به اتهام انتشار مذاکرات غیر علنی محاکم دادگستری، قرار مجرمیت و جلب به دادرسی صادر کرد.
قرار مجرمیت برای مدیرمسئول «رمز عبور» صادر شد
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس :
خدادادی صدور مجوز فعالیت انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران را اقدامی سیاسی و غیرقانونی دانست و گفت که باید وزارت کار در این باره توضیح دهد.
با وجود انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران تشکیل انجمن جدید غیر قانونی است/ وزارت کار باید توضیح دهد
عضو شورای عالی فضای مجازی:
عضو شورای عالی فضای مجازی، گفت: آموزش و پرورش باید به هر طریقی جلوی ورود پیام‌رسانهای خارجی به مدارس را براساس ابلاغیه قانونی بگیرد؛ متأسفانه شاهدیم معلم، دانش‌آموز را مکلف می‌کند تا تکالیف خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی دریافت کند.
باید جلوی ورود «پیام‌رسانهای خارجی» به مدارس گرفته شود/ متعهد کردن کاربران تلگرام با سیم‌کارت

Page Generated in 0.0889 sec