نشست شنبه های انقلاب با موضوع بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه مطبوعات صبح امروز شنبه با حضور سیدنظام الدین موسوی دبیرانجمن روزنامه نگاران مسلمان و بیژن نوباوه خبرنگار سابق صدا وسیما در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد.
تصاویر/ نشست شنبه های انقلاب با موضوع بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه مطبوعات
در هم‌اندیشی تخصصی «رسانه‌ها و حمایت از کالای ایرانی» مطرح شد
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های تبلیغاتی کل ایران گفت: در حال حاضر کشور ما در تولید مواد غذایی عملکرد قابل قبولی دارد اما در بقیه موارد اینطور نیست و کیفیت خوبی نداریم که باید اصلاح شود و رسانه‌ها در این زمینه و در شکل‌دهی افکار مردم جامعه نقش اساسی دارند.
رسانه ها نگرش منفی مردم را تغییر دهند
معاون مرکز رسانه‌های دیجیتال:
معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتقال کسب و کارهای دیجیتال و تراکنش‌های مالی به شبکه‌های اجتماعی داخلی در سال 1397 خبر داد.
کسب و کارهای دیجیتال به شبکه‌های اجتماعی داخلی منتقل می‌شود
گزارش عملکرد سال ۹۶ سامانه اشتراک نشریات کشور در حالی منتشر شد که این طرح پس از اجرا طی یک دوره ۴ ساله، ۱۵ بهمن سال ۹۶ متوقف و تعطیل شده بود.
گزارش عملکرد سال ۹۶ سامانه اشتراک نشریات ۱.۵ ماه پس از توقف کامل طرح منتشر شد
سرعت گسترش فضای مجازی و اقبال روبه رشد نوجوانان به آن ایجاب می‌کند که معلمان با داشتن سواد رسانه‌ای مطلوب، نقش هدایتگری دانش‌آموزان را در این فضای بی پایان داشته باشند، اما انگار برخی دانش‌آموزان از مربیان خود در این خصوص جلوترند!
ضرورت سواد رسانه‌ای و معلمانی که از دانش‌آموزان جا مانده‌اند
در نشست نکوداشت دیپلماسی بسیجی
رئیس نکوداشت دیپلمات بسیجی گفت: شاخص ما در کار بین‌المللی شهید «رکن آبادی» است. این شهید یکی از دیپلمات‌های برجسته وزارت امور خارجه بود که در ابتدای ورود خود به این وزارتخانه به عنوان یک بسیجی پا به میدان گذاشت.
کاظمی: شاخص ما در کار بین‌المللی شهید «رکن آبادی» است
با حضور اعضای کمیته علمی همایش
نشست بررسی اولیه چکیده مقالات ارسالی به همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» با حضور جمعی از اساتید عضو کمیته علمی همایش برگزار و 186 چکیده مقاله ارسالی به دبیرخانه مورد ارزیابی قرار گرفت.
نشست بررسی اولیه چکیده مقالات همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» برگزار ‌شد
اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر صبح امروز بیست و هفتم دی ماه با حضور علیرضا زاکانی و سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) و جمعی از اهالی رسانه در تالار سوره حوزه هنری به کار خود پایان داد
تقدیر از ۲۳ اثر برتر در اختتامیه سومین جشنواره ابوذر/ زاکانی: رسانه ها امید را در جامعه احیا کنند
به مناسبت روز بسیج رسانه:
آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر با حضور اصحاب رسانه روز چهارشنبه 27 دی ماه سال جاری برگزار میشود
آیین اختتامیه  سومین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار میشود
یادداشت
رسانه‌های زنجیره‌ای که مدام به دروغ دم از مردم می‌زنند و ‌اشک تمساح می‌ریزند، در طول راهپیمایی‌های میلیونی مردم حاضر نشدند حتی یک عکس از این قیام ملی در دفاع از نظام بر آمده از توده‌های وفادار ایران منتشر کنند!
در کدام موضعیم؛ تک یا پاتک؟!

Page Generated in 0.0818 sec