مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان گفت: پیشرفت کشور در زمینه های اقتصادی مستلزم خرید کالای ایرانی است و تولید ملی باید تبدیل به ناموس ایرانی شود.
رسانه ها بیشترین سهم را برای ترویج خرید کالای ملی دارند
رئیس بسیج رسانه اردبیل:
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: ما اکنون با انحصارات رسانه‌ای جهانی توسط قدرت‌های سلطه‌گر مواجه هستیم که به شدت امنیت ملی و فرهنگی و اقتصادی و سیاسی ما را در معرض تهدید قرار داده است.
انحصار رسانه‌ای قدرت‌های جهانی امنیت و اقتدار کشور را تهدید می‌کند
جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:
جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه از انتقال فرهنگ غنی استان کرمانشاه به نسل امروز حمایت می کند و چنانچه هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی هر برنامه ای را در طول سالجاری داشته باشد با هماهنگی و دعوت ازخبرنگاران جهت انتشار اخبار مربوط به آن همکاری لازم را خواهیم داشت.
سازمان بسیج رسانه از انتقال فرهنگ غنی استان به نسل امروز حمایت می کند
سردار معروفی در دیدار با اصحاب رسانه:
نشست هم اندیشی مدیران رسانه ای استان سیستان و بلوچستان با حضور سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه سلمان در زاهدان برگزار شد.
اصحاب رسانه در ترویج حمایت از کالای ایرانی وظیفه بسیار مهمی دارند
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی:
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: فرهنگسازی حمایت از کالای ایرانی و ترغیب مردم به استفاده از تولیدات داخلی ماموریت و رسالت سنگین رسانه ها است.
فرهنگسازی استفاده از تولیدات داخلی ماموریت مهم رسانه هاست
جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:
جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: سازمان بسیج رسانه از خبرنگارانی که در نشست خبری شهرستان صحنه حضور داشته و اقدام به انعکاس اخبار این نشست کردند تجلیل می کند.
اصحاب رسانه ای که از کالای ایرانی حمایت کنند تجلیل می شوند
امروز:
نشست هم اندیشی مدیران رسانه سیستان و بلوچستان بعد از ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه سلمان برگزار می شود.
نشست هم اندیشی مدیران رسانه سیستان و بلوچستان برگزار می شود
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری برنامه های مختلفی از جمله حرکت کاروان اصحاب رسانه و برگزاری نشست خبری با مسوولان را در شهرستان های استان در دستورکار قرار خواهیم داد.
اصحاب رسانه و مسوولان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری عزم جدی داشته باشند
مسوول سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با تقدیر از موضع اخیر استاندار آذربایجان‌شرقی:
مسوول سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با تقدیر از موضع اخیر استاندار آذربایجان‌شرقی مبنی بر"انتقاد رسانه‌ها ابزار مهمی برای بهبود امور است"، گفت: پاسخ‌گویی به افکار عمومی یکی از اصلی‌ترین وظایف مدیران است.
پاسخ‌گویی به افکار عمومی یکی از اصلی‌ترین وظایف مدیران است
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: هدف از تشکیل سازمان بسیج رسانه این است که در خدمت همه ی تشکیلات نظام باشد و بنا داریم کاروان اصحاب رسانه را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در شهرستانهای استان به حرکت درآوریم.
سازمان بسیج رسانه در خدمت همه ی تشکیلات نظام است

Page Generated in 0.0247 sec