یادداشت
"جنگ است و سربازان نظام درگیر عملیات هستند و من تو درگیر بازی‌های انحرافی و نمایشی و ابتر استقلال و پیروزی‌ها هستیم
کجای‌این‌جنگ‌هستی؟
یادداشت/ محمدسعید احدیان
یک خبرنگارِ آخرت باور، چون باورش به آخرت است، بر سر آرمان های دینی کوتاه نمی آید، حتی اگر همه علیه او حرف بزنند، حتی اگر گرایش ها و علایق فردی داشته باشد.
خبرنگار معتقد نمی‌تواند به نفع فرد یا جناحی قلم بزند
یادداشت/ محمدسعید احدیان*
همان طور که حکومت به عنوان مثال وظیفه دارد اجازه ندهد مواد غذایی آلوده در جامعه توزیع شود چون سلامت دیگران لطمه می خورد، وظیفه دارد اجازه ندهد، فضای عمومی جامعه آلوده شود چون سعادت دیگران لطمه می خورد.
چرا حجاب اجباری است؟
یاداشت/عباس محمدیان*
زمانیکه تیتر اول به نفع یک جریان سیاسی نباشد یا برای اقدامات و گفتمان او تهدید جدی محسوب شود، اتاق فکر رسانه های آن جریان سیاسی با هدف ایجاد یک تیتر جدید فعال می شوند تا به این وسیله ضریب تاثیر تیتر قبلی کاهش یافته و گستره بالایی از افکار عمومی متوجه تیتر قبلی نشود.
دعوا بر سرِ «تیتر یک» است!
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی در «نشست رسانه‌های تراز انقلاب اسلامی» مطرح کرد:
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: با تقویت فصل‌های مشترک رسانه‌های استان می‌توان ضریب نفوذ و مرجعیت رسانه‌ای را بیش از پیش ارتقا داد.
ضرورت تقویت فصل‌های مشترک رسانه‌های استان/ لزوم افزایش ضریب نفوذ و مرجعیت رسانه‌ای
رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی در نشست «هیئت اندیشه‌ورز» مطرح کرد:
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: رسانه‌ها بایستی در زمینه مقابله با توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند و اجازه ندهند که چنین حربه‌هایی فضای اتحاد و همدلی ملت ایران را ذره‌ای تحت تأثیر خود قرار دهد.
لزوم خنثی‌سازی توطئه‌های رسانه‌ای دشمن در آستانه انتخابات/ راه‌اندازی «مرکز تحلیل و بررسی» بسیج رسانه خراسان رضوی
یادداشت؛
رمزها و یا به اصطلاح «پسوردها» امروزه به جزء لاینفک زندگی و وسایل کاربردی مورد استفاده ما تبدیل شده‌اند و در این میان، رفتار شیشه‌ای ما در برابر تکنولوژی، روزنه‌ای برای نفوذ بیگانگان است .
رفتار شیشه‌ای
تحلیل بازی کلش آو کلنز
کلش او کلنز (Clash of Clans) یا جنگ قبایل بازی آنلاین و چند نفره است که برای اولین بار در دوم اوت سال ۲۰۱۲ میلادی برای سیستم عامل آی‌اواس (iOS) و در سال 2013 میلادی برای سیستم عامل آندروید منتشر شد.
کلش آو کلنز و دکترین انسان ها گرگ یکدیگرند
زمانی که جورج بوش در یکی از سخنرانی های خود برای تاثیرگذاری بیشتر کلامش گفت «The game is over» چنان وجدی میان علاقه مندان به بازی های رایانه ای جنگی به وجود آورد که شاید بتوان گفت هیچ گاه به این اندازه از شنیدن کلمه game over لذت نبرده بودند.
بازی های رایانه ای چگونه برای اهداف سیاسی سازندگان آن ها زمینه سازی می کنند؟

Page Generated in 0.0224 sec