رسانه یکی از مؤلفه‌های قدرت در عصر حاضر است

ارسال شده توسط admin در چهارشنبه, 1398/11/23 - 13:17
رئیس سازمان بسیج رسانه اصفهان:
رئیس سازمان بسیج رسانه اصفهان گفت: رسانه‌ها باید مدافع کیان انقلاب و نظام اسلامی باشند چراکه امروزه رسانه از مؤلفه‌های قدرت است.
صفری

به گزارش بسیج رسانه، رضا صفری در گردهمایی سرباز وحدت گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با اشاره به ابعاد گسترده شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار سلیمانی دنیایی از معارف است و سخن گفتن از ایشان بسیار دشوار است، صحبت کردن از حاج قاسم سلیمانی می‌تواند مفید فایده باشد.

وی در ادامه افزود: توجه ما به سرباز وحدت بودن حاج قاسم سلیمانی نیازمند این است که باید ببینیم کارکرد ما و رسانه‌ها در عصر جدید چیست و جایگاه و نقش آن در عصر حاضر چیست؛ باید ببینیم ما قرار است یک نقش خنثی داشته باشیم یا یک نقش مؤثر و فعال و دغدغه‌مندی نسبت به جامعه پیرامونی خود داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه اصفهان خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی یک انسان دغدغه‌مند و در حال مبارزه و تلاش شبانه روزی برای تحقق اهداف و آرمان‌ها بود، باید در رسانه نقش فعالی را باز تعریف کنیم و همواره نقش خود را در عرصه جهاد در نظر بگیریم و هرگز نباید خود را بی‌دغدغه فرض کنیم.

صفری با بیان اینکه رسانه یکی از مؤلفه‌های قدرت است، تصریح کرد: اهمیت رسانه در عصر حاضر بسیار زیاد است چرا که مدیریت افکار عمومی یکی از مهمترین مؤلفه‌های قدرت است و رسانه یک قدرت محسوب می‌شود، امروز شاهد نقش رسانه‌ها در تبدیل حقیقت به دروغ یا دروغ به حقیقت هستیم و باید با این عملیات رسانه‌ای دشمن مقابله کنیم.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: در دومین چله انقلاب اسلامی هستیم و بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب باید حصر رسانه‌ای دشمن را بشکنیم. همانطور که حاج قاسم سلیمانی توانست حصر نظامی دشمن را بشکند  ما نیز امروز موظف به ایفای نقش حاج قاسم سلیمانی در عرصه رسانه هستیم و امروز وظیفه ما شکستن حصر تبلیغاتی است که بر علیه ما حادث شده است و اگر این کار را انجام ندهیم در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌ایم.

رئیس سازمان بسیج رسانه اصفهان، اصحاب رسانه را در خط مقدم دفاع از نظام و انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: دفاع از کیان عقیدتی نظام مقدس اسلامی موضوعی است که امروز ما اصحاب رسانه برعهده داریم و باید با بصیرت افزایی و آگاهی بخشی در جامعه این مسیر را ادامه دهیم، نمی‌شود ولایت پذیر نباشیم و در این عرصه ورود کنیم، نگاه حاج قاسم به چشم ولی زمان بود که تبدیل به چنین اسطوره‌ای در عرصه جهانی شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه اصفهان گفت: رسانه‌ها باید مدافع کیان انقلاب و نظام اسلامی باشند، چراکه امروزه رسانه از مؤلفه‌های قدرت است.

اخبار برگزیده
روشن