محتوای مطبوعاتی اردبیل با تنزل کیفی روبه رو است

ارسال شده توسط admin در چهارشنبه, 1398/10/11 - 13:45
رئیس بسیج رسانه اردبیل:
رئیس بسیج رسانه استان اردبیل گفت: متاسفانه تولیدات مطبوعاتی استان با ضعف محتوایی و تنزل کیفی قابل توجه مواجه است.
اردبیل

به گزارش بسیج رسانه، علی لطفی در جشنواره رسانه‌ای ابوذر تصریح کرد: هرچند امروز رسانه اهمیت ویژه در مواجه با جنگ نرم دارد اما تولیدات محتوایی در استان اردبیل با تنزل مواجه است.

لطفی به برگزاری 5 دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر اشاره کرد و افزود: این جشنواره با هدف تقویت تولیدات و ترغیب خبرنگاران و اصحاب رسانه به ارائه تولیدات کیفی برگزار می‌شود و در این دوره، یک هزار و 637 اثر در قسمت‌های مختلف ارائه شده است.

رئیس بسیج رسانه استان اردبیل برگزاری جشنواره‌های از این دست را به تصویر کشیدن قدرت اندیشه و قلم استان دانست و گفت: با توجه به جشنواره‌های گذشته، در گزارش نویسی قلم‌های نوینی مشاهده شد و در بخش عکس با رشد مواجه بودیم.

به گفته لطفی در مقابل رشد کمی و کیفی بخش‌هایی مانند گزارش، در بخش موشن گرافی و مدیا لازم است دوره‌های آموزشی برگزار و تولیدات تقویت شود که بسیج رسانه استان آماده حمایت این مهم است.

وی با بیان اینکه زمانی در جنگ، تبحر نیرو اهمیت داشت، گفت: امروز اندیشه و قلم ارزش قابل توجه دارد که در مقابل دشمن صف آرایی کند.

رئیس بسیج رسانه استان گفت: امروز شاهد عرصه افسران جنگ نرم هستیم و خواسته ما از مسئولان توجه به سفره این افراد از جمله پوشش بیمه‌ای است.

وی با تاکید به اینکه سال آینده انتظار می‌رود استان، هزینه جشنواره منطقه‌ای را تقبل کنند، اظهار کرد: با این حمایت به دنبال منطقه‌ای کردن جشنواره هستیم.

رئیس بسیج رسانه استان اردبیل گفت: متاسفانه تولیدات مطبوعاتی استان با ضعف محتوایی و تنزل کیفی قابل توجه مواجه است.