مرحوم عبدالمحمدی نمونه خبرنگار تراز انقلاب بود

بیانیه مسئول سازمان بسیج رسانه در پی درگذشت خبرنگار خبرگزاری فارس؛
مسوول سازمان بسیج رسانه ضمن تسلیت درگذشت مرحوم عبدالمحمدی از وی به عنوان خبرنگار بسیجی در تراز انقلاب اسلامی نام برد.
عبدالمحمدی

به گزارش بسیج رسانه، در پیام تسلیت مسعود بصیری در پی درگذشت زهرا عبدالمحمدی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس آمده است: خبرنگار رسالتی جز آگاهی رساندن به مردم ندارد و چه زیباست وقتی این حرفه با تعهد و تخصص آمیخته شود معنای کار بسیجی مفهوم پیدا می‌کند که چنین الگویی را خبرنگاران انقلابی مانند مرحومه زهرا عبدالمحمدی به زیبایی معنا کردند.

در پیام وی آمده است: قال تعالی: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. خبرنگار جوان و بسیجی خبرگزاری فارس در دوره بیماری توانست به خوبی مقاومت کرده و با روحیه‌ای که نشات گرفته از ایمان آن مرحومه بود یاس و ناامیدی را از خود دور کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه می‌افزاید: این مسیری است که در انتها راه همه ما به آن ختم می‌شود که امید است بتوانیم با بهره‌مندی از ایمان و کار مخلصانه برای خداوند هم موجب خوشنودی خداوند باشیم و هم تکریم و تعظیم اطرفیان که مرحومه عبدالمحمدی نیز چنین بود.

بصیری در این پیام اعلام می‌کند: این مصیبت را به خانواده محترم آن شادروان  و همچنین جامعه رسانه‌ای کشورمان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز رحمت واسعه و آرامش در جوار حضرت حق و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

مسئول سازمان بسیج رسانه ضمن تسلیت درگذشت مرحوم عبدالمحمدی از وی به عنوان خبرنگار بسیجی در تراز انقلاب اسلامی نام برد.