سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در خوزستان

ارسال شده توسط admin در چهارشنبه, 1398/09/20 - 09:18
.
مسئول بسیج رسانه ‌استان خوزستان گفت: فراخوان سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان خوزستان منتشر شد.
ابوذر

به گزارش بسیج رسانه، سجاد بهمئی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: باهدف ارتقاء کمی و کیفی تولیدات رسانه و تولید آثار فاخر سومین جشنواره استانی رسانه ای ابوذر از سوی بسیج رسانه استان خوزستان ویژه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خوزستان برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره در شش بخش، شامل "خبر،  عکس، یادداشت، گزارش، کلیپ و کاریکاتور برگزار می شود.

مسول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان، گفت: موضوعات جشنواره رسانه ای ابوذر شامل رسانه و گام دوم انقلاب، تولید ملی و اقتصاد ملی، آزاداندیشی، مبازره با آسیب های اجتماعی، شناخت دشمن_عملیات روانی، مبارزه با تروریسم، سواد رسانه ای، خدمات در سیل، مسائل صنفی خبرنگاران و عمل انقلابی است.  

وی در ادامه افزود: آثار باید دارای نام و نام خانوادگی صاحب اثر باشد و آثاری پذیرفته می شود که تا فاصله 23آذرماه 98 ارسال شود.

مسول بسیج رسانه استان خوزستان با بیان اینکه هر شرکت کننده می تواند در هر شش بخش اثر ارسال کند، گفت: آثار باید در قالب ها و موضوعات یادشده به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و آثاری که در این قالب ها جای نگیرد وارد مرحله داوری نخواهد شد.

وی عنوان کرد: گستره جغرافیایی جشنواره استانی بوده و کلیه فعالان رسانه ای استان خوزستان اعم از رسانه های مکتوب، مجازی، دیداری و شنیداری و فعالان رسانه ای مستقل استان می توانند آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.

بهمئی با اشاره به نحوه ارسال آثار گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره اهواز به نشانی: اهواز، باغ معین، خیابان شهید رستگاری، خیابان شهید عطاری، کوچه شهید محمدی سازمان بسیج رسانه تحویل  و یا به شماره 09168239369 ارسال کنند.

مسئول بسیج رسانه ‌استان خوزستان، گفت: فراخوان سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان خوزستان منتشر شد.