اهداف بیانیه گام دوم انقلاب با روحیه و فرهنگ بسیجی محقق می شود

ارسال شده توسط admin در شنبه, 1398/09/09 - 08:08
مسئول سازمان بسیج رسانه:
مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: بی شک اهداف مقرر در بیانیه گام دوم انقلاب در سایه وجود و تقویت روحیه و فرهنگ بسیجی محقق می شود.
بصیری

به گزارش بسیج رسانه، مسعود بصیری در گفتگو با خبرگزاری حوزه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این هفته به آحاد ملت انقلابی و بسیجی ایران اسلامی اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری، امروز هر کسی که دل در گرو ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی دارد و در مسیر خدمت صادقانه و بی منت به مردم است، او یک بسیجی است، هر چند که از حیث سازمانی نیز عضویت در بسیج نداشته باشد.

وی افزود: واقعیت آن است که امروز بسیج در عرصه ها و سنگرهای مختلف اعم از فرهنگی و رسانه ای، اجتماعی و خدمت رسانی، محرومیت زدایی و نیز مقابله با توطئه های دشمنان در ابعاد گوناگون، در وسط میدان قرار دارد و بسیجیان با همان روحیه اخلاص و معنویت خود در مسیر تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری، ایفای نقش می کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه همچنین گفت: هر چند که دشمنان به دنبال آن هستند که در نبرد رسانه ای و جنگ روانی، امید به آینده را از مردم ما به خصوص نسل جوان بگیرند، اما خدمت رسانی صادقانه و بی منت بسیج در عرصه های گوناگون و رویش های مبارک انقلاب اسلامی در این خصوص تا حدود زیادی نقشه های شوم دشمن را خنثی کرده و می کند ولی با این همه ما نباید از اهمیت ترویج تفکر، روحیه و فرهنگ بسیجی و جهادی در جامعه غافل شویم.

وی با اشاره به این که لازمه موفقیت در گام دوم انقلاب، وجود همین تفکر و روحیه بسیجی و کار جهادی است، خاطرنشان کرد: نگاه و رویکرد بسیجی باعث می شود که مشکلات کشور در عرصه های مختلف از جمله در جبهه اقتصادی به تدریج کاهش یابد، البته به شرط آن که مسئولان نیز همین تفکر و روحیه بسیجی را دارا باشند و همه جانبه در مسیر تحقق رهنمودها و بیانات رهبر معظم انقلاب بکوشند و گرنه به صرف حرف و ادعا، مشکلی حل نمی شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: بی شک اهداف مقرر در بیانیه گام دوم انقلاب در سایه وجود و تقویت روحیه و فرهنگ بسیجی محقق می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.