«حب الحسين يجمعنا»؛ ترندی به وسعت تاریخ

ارسال شده توسط admin در دوشنبه, 1398/07/29 - 12:12
رئيس سازمان بسيج رسانه مطرح کرد
رئيس سازمان بسيج رسانه گفت: هنگامي که شعار «حب الحسين يجمعنا» به عنوان پيامي يکپارچه در فضاي مجازي ارائه شد شاهد بوديم که با استقبال کم نظيري در فضاي مجازي روبه رو شد و مردم در سراسر جهان با اين واژه و پيام اربعين بيش از گذشته آشنا شدند.
بصیری

مسعود بصيري در گفت و گو با «رسالت» با اشاره به اينکه ذات اربعين خود به تنهايي رسانه اي بزرگ و تأثيرگذار در جهان امروز تلقي مي شود، خاطرنشان کرد: با اين شور و حضوري که در مراسم اربعين وجود دارد هيچ رسانه اي نمي تواند در مقابل آن ايستادگي کرده و آن را کم رنگ کند.
وي ادامه داد: هنگامي که شعار «حب الحسين يجمعنا» به عنوان پيامي يکپارچه در فضاي مجازي ارائه شد شاهد بوديم که با استقبال کم نظيري در فضاي مجازي روبه رو شد و مردم در سراسر جهان با اين واژه و پيام اربعين بيش از گذشته آشنا شدند.
بصيري با تأکيد بر اينکه اربعين حرکتي خودجوش و مردمي ، فارغ از نظارت و حضور دولت هاست ،گفت: اين رويداد انساني و اعتقادي به واسطه شاخصه مردمي بودن خود سبب شد تا در فضاي مجازي جا باز کرده و در اقصي نقاط جهان مورد توجه مردم قرار گيرد.
رئيس سازمان بسيج رسانه ادامه داد: قدرت هاي جهاني از بزرگ شدن نام اربعين واهمه دارند و پيش از شروع آن تلاش مي کنند تا با دستاويز هاي مختلف آن را کم رنگ جلوه دهند اما با لطف نام امام حسين(ع) هرسال اربعين باشکوه تر از سال قبل برگزار شده و تلاش هاي رسانه هاي دشمنان اسلام ناکام مي ماند و در اين ميان حضور رسانه اي مسلمانان به ويژه شيعيان در معرفي و بازنشر اخبار و رويدادهاي اربعين زمينه ساز شناخت بيشتر آن مي شود.
بصيري طراحي هوشمندانه شعار«حب الحسين يجمعنا» در شبکه هاي مجازي را ارزشمند توصيف کرد و تصريح کرد: اين شعار براي تمام مسلمانان با زبان و گويش‌هاي مختلف قابل فهم و درک بود و با سادگي عبارت خود در دل‌ها نفوذ زيادي داشت و اميد است اين روند فعاليت در شبکه هاي اجتماعي با اين عبارت تا سال آينده تداوم داشته باشد و به جهاني شدن هرچه بيشتر اربعين حسيني کمک کند.

رئيس سازمان بسيج رسانه گفت: هنگامي که شعار «حب الحسين يجمعنا» به عنوان پيامي يکپارچه در فضاي مجازي ارائه شد شاهد بوديم که با استقبال کم نظيري در فضاي مجازي روبه رو شد و مردم در سراسر جهان با اين واژه و پيام اربعين بيش از گذشته آشنا شدند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.