رسانه‌های لرستان در مطالبه برای حل مشکلات استان یک صدا باشند

ارسال شده توسط admin در سه شنبه, 1398/07/23 - 09:51
مسئول بسیج رسانه لرستان:
مسئول بسیج رسانه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: انتظار می‌رود رسانه‌های مختلف با هر نوع تفکر و نگاهی که دارند همگی با یک صدا در راستای رفع موانع توسعه در لرستان جریان سازی کنند.
لرستان

به گزارش بسیج رسانه، رضا مریدی اصل مسوول بسیج رسانه استان لرستان از دفتر خبرگزاری فارس لرستان بازدید کرد و با خبرنگاران این رسانه به گفت‌وگو پرداخت.

مریدی در این دیدار تعامل بسیج رسانه لرستان با رسانه‌ها را موجب هم افزایی در راستای رفع مشکلات این قشر زحمت کش دانست و گفت: در شرایطی که دشمن از هر حیله‌ای برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی استفاده می‌کند رسانه‌ها در آگاه سازی مردم و خنثی سازی دسیسه‌های دشمن نقش بسیار مهم و حساسی دارند.

وی با تقدیر از زحمات رسانه‌های استان لرستان، افزود: خبرنگاران با وجود اینکه سطح درآمد پایینی دارند اما با احساس مسوولیت و تکلیفی که دارند توانسته‌اند در عرصه‌های مختلف در آگاهی سازی جامعه به خوبی تاثیر گذار باشند.

مسوول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در ادامه بر ضرورت توجه رسانه‌ها به فعالیت در فضای مجازی تاکید و اظهار کرد: فضای مجازی عرصه‌ای بسیار مهم در شرایطی امروز به شمار می‌رود چرا که حجم اطلاعات و سرعت انتشار در آن بسیار بالا است و لذا در این شرایط است که رسانه‌ها باید بر محتوا سازی مناسب برای فضای مجازی توجه داشته باشند تا اخبار نادرست و شایعات در آن پخش نشود.

مریدی در ادامه بر همکاری رسانه‌های لرستان در جهت پرداختن به موانع توسعه و هم افزایی در جهت توسعه استان تاکید کرد و گفت: انتظار می‌رود رسانه‌های مختلف با هر نوع تفکر و نگاهی که دارند همگی با یک صدا در راستای رفع موانع توسعه در لرستان جریان سازی کنند و مطالبه‌گری درست و همه جانبه و در چارچوب قانون  از مسوولین داشته باشند تا نهایتا منجر به رفع مشکلات استان شود.

مسئول بسیج رسانه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: انتظار می‌رود رسانه‌های مختلف با هر نوع تفکر و نگاهی که دارند همگی با یک صدا در راستای رفع موانع توسعه در لرستان جریان سازی کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.