اجرای طرح «سواد رسانه» در مساجد استان البرز

ارسال شده توسط admin در دوشنبه, 1398/07/22 - 12:46
رئیس بسیج رسانه البرز خبر داد
رئیس بسیج رسانه البرز از اجرای طرح سواد رسانه در مساجد استان خبرداد و گفت: این طرح با هدف پیاده‌سازی جایگاه رسانه در بیانیه گام دوم انقلاب از منظر رهبر معظم انقلاب اجرایی می‌شود.
البرز

به گزارش بسیج رسانه، 

ابراهیم نوروزی‌فر، از برگزاری دوره سواد رسانه در مساجد استان خبرداد و گفت: برگزاری طرح سواد رسانه در مساجد با هدف پیاده‌سازی جایگاه رسانه در بیانیه گام دوم انقلاب از منظر رهبر معظم انقلاب توسط سازمان بسیج رسانه استان البرز اجرایی می‌شود.

وی افزود: در بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب در خصوص رسانه راهبردی مطرح می‌شود که این راهبرد ضرورت اجرایی شدن دارد و این مهم به واسطه هم‌افزایی و همفکری اصحاب رسانه محقق خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه مقابله با جریان رسانه‌ای دشمن از اهداف مهم اجرای طرح سواد رسانه در مساجد است، گفت: اجرای طرح‎‌های آموزشی سواد رسانه در مساجد زمینه‌ساز رشد و آگاهی هرچه بیشتر جامعه است چرا که در مساجد با تمامی گروه‌های سنی مختلف اجتماع سرو کار داریم.

نوروزی‌فر در ادامه به بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در بیانیه انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند: « در طول این ۴۰ سال و اکنون مانند همیشه سیاست تبلیغی و رسانه‌ای دشمن و فعّال‌ترین برنامه‌های آن، مایوس‌سازی مردم و حتی مسئولان و مدیران ما از آینده است» متناسب با این فرمایش جای دارد نسبت به روشنگری و آگاهی بخشی مردم برنامه‌های عملی پیاده شود.

وی تصریح کرد: در ادامه بیانیه گام دوم انقلاب، رهبر معظم انقلاب ادامه می‌دهند: « خبرهای دروغ، تحلیل‌های مغرضانه، وارونه‌ نشان دادن واقعیت ها، پنهان‌کردن جلوه‌های امیدبخش، بزرگ‌کردن عیوب کوچک و کوچک نشان‌دادن یا انکار محسنات بزرگ، برنامه‌‌ همیشگی هزاران رسانه‌ صوتی و تصویری و اینترنتی دشمنان ملت ایران است؛ و البته دنباله‌های آنان در داخل کشور نیز قابل مشاهده‌اند که با استفاده از آزادی‌ها در خدمت دشمن حرکت می‌کنند. شما جوانان باید پیش‌گام در شکستن این محاصره‌ی تبلیغاتی باشید.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز، معرفی کانون فرهنگی هنری رسانه در یکی از مساجد استان البرز، بهره‌مندی از ظرفیت خبرگزاری‌ها به ویژه خبرگزاری شبستان که با رویکرد مساجد فعالیت دارد از اقداماتی است که برای برگزاری هرچه بهتر این طرح در نظرداریم.

رئیس بسیج رسانه البرز از اجرای طرح سواد رسانه در مساجد استان خبرداد و گفت: این طرح با هدف پیاده‌سازی جایگاه رسانه در بیانیه گام دوم انقلاب از منظر رهبر معظم انقلاب اجرایی می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.