ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس توسط رسانه به جامعه منتقل شد

ارسال شده توسط admin در یکشنبه, 1398/07/21 - 11:05
رئیس بسیج رسانه گیلان:
رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه اصحاب رسانه به عنوان شهدای عصر حاضر هستند، گفت: ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس توسط رسانه به جامعه منتقل شد.
پارسا

به گزارش بسیج رسانه، مهدی پاسار در جمع اصحاب رسانه در روستای شرفات کربلا، اظهار کرد: شهدای رسانه علاوه بر دفاع از ناموس و مملکت خود، با مسیری که در پیش گرفتند یادگار و سندی برای نسل پس از جنگ هستند.

رئیس بسیج رسانه گیلان از اصحاب رسانه به عنوان شهدای عصر حاضر نام برد، افزود: اگر شهدای رسانه‌ای همانند شهید آوینی، کوچک زاده و سیرت نیا نبودند آثاری از دوران دفاع مقدس به عنوان سند برای نسل حاضر باقی نمی ماند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با دست خالی و با تقدیم هزاران شهید از تمام نقاط کشور مانع تصرف یک وجب از خاک ایران توسط دشمن شدند، گفت: یک روز غفلت در نظام جمهوری اسلامی ایران توسط هر شخص و بخشی جفا در حق شهدا است.

سرهنگ پارسا با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه نظام، تصریح کرد: امروز دشمنان با تمام توان و با هزینه‌های میلیاردی در جنگ رسانه‌ای در حال تهاجم به انقلاب اسلامی ایران، شیعیان و جامعه اسلامی هستند.

رئیس بسیج رسانه گیلان تأکید کرد: یکی از نتایج حضور داعش در عراق اتمام اختلاف بین شیعه و سنی بود.

ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس توسط رسانه به جامعه منتقل شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.