پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

ارسال شده توسط admin در چهارشنبه, 1398/07/17 - 18:29
مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان:
مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به همت سازمان بسیج رسانه استان برگزار می‌شود.
ابوذر زاهدان

به گزارش بسیج رسانه،  یوسف علی بیگی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در مهمان سرای سپاه سلمان سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: امسال نیز همانند سال های گذشته جشنواره رسانه ای ابوذر با محور های مختلف در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

وی افزود:جشنواره رسانه ای ابوذر در ۱۰ محور دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب های اجتماعی، محرومیت زدایی بسیج و حوزه های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی، دستاورد های انقلاب، موضوعات آزاد اجتماعی و محور ویژ] وحدت و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می شود.

مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان ادامه داد: خبر ، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت و مقاله، عکس و موشن گرافی از جمله قالب هایی است که خبرنگاران می توانند آثار خود را ارسال کنند.

وی تصریح کرد: علاقمندان آثار خود را تا سی ام آبان به دبیرخانه حشنواره  به آدرس زاهدان، تقاطع خیابان شهید طالقانی و مصطفی خمینی، روبه روی حسینیه بیرجندی‌ها، ساختمان «شهید نوری صفا» ارسال کنند.

سردار محمد ناظری، جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز در این نشست اظهار داشت: در عصر حاضر حجم عظیمی از اطلاعات توسط رسانه ها انتقال داده می شود از این رو رسانه ها نقش پر رنگی و تاثیرگذاری دارند.

وی افزود: رسانه ها می توانند  نقش های مثبت و  منفی را در جامعه ایفا کنند و می توانند یک جامعه را به زوال بکشند و یا موجب رشد و تعالی آن شوند.

 جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: رسانه ها به افزایش آگاهی های یک جامعه می پردازند و در این راه نیاز است تا لایه های یک جامعه که همان ارزش ها، هنجارها، آداب و رسوم و سنن است را به خوبی بشناسند.

انتهای پیام/

پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به همت سازمان بسیج رسانه استان برگزار می‌شود.