رسانه‌ها عهده‌دار انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل آینده هستند

ارسال شده توسط webmaster در شنبه, 1398/06/16 - 09:30
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: با توجه به تهدیدات نرم دشمنان رسانه های داخلی عهده دار انتقال ارزش های انقلاب اسلامی به نسل حاضر و آینده هستند.
لطفی اردبیل

به گزارش بسیج رسانه، 

علی لطفی پیش از ظهر پنجشنبه در نشست خبری جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در محل سالن سازمان بسیج رسانه استان اردبیل برگزار شد با بیان اینکه رسانه های غربی در تلاش هستند با دروغ پراکنی در منطقه از انتقال ارزش های انقلاب اسلامی و مقاوت مردم ایران به سایر نقاط جهان جلوگیری کنند اظهار داشت: نقش آفرینی رسانه های کشور در تقابل با چنین تهدیداتی که دشمن میلیاردها دلار نیز هزینه می کند بی بدیل است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان در ادامه از فعالیت دبیرخانه پنجمین جشنواره رسانه ابوذر در استان خبر داد و گفت: این جشنواره در ۸محور شامل اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، دفاع مقدس و جبهه مقدس،  بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه و کنترل آسیب‌های اجتماعی، ایجاد نشاط اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام و محرومیت زدایی و مسائل صنفی و دغدغه‌های اجتماعی خبرنگاران به معرفی آثار برگزیده خواهد پرداخت.

لطفی به بخش های جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: اهالی رسانه استان می توانند آثار تولیدی خود در بخش های تیتر، یادداشت، مقاله، عکس، موشن گرافی، مدیا، گزارش خبری تلویزیونی و مکتوب و خبر را  که از اول سال ۱۳۹۸ در رسانه ها منتشر شده است را به دبیرخانه جشنواره واقع در سالن ولایت، دفتر بسیج رسانه استان اردبیل تحویل دهند.

وی با تاکید بر موضوع مهم گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: در برگزاری این دوره از جشنواره  موضوع"گام دوم انقلاب اسلامی" به عنوان بخش ویژه کشوری و نیز موضوع " سازگاری با کم آبی با تکیه بر مدیریت مصرف آب" به عنوان بخش ویژه استانی در نظر گرفته شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان با بیان اینکه ارائه آثار از سوی علاقه مندان شروع شده است گفت: با توجه با این که اختتامیه جشنواره دی ماه برگزار خواهد شد و باید آثار رسیده کدبندی و مورد ارزیابی داوران قرار گیرد، اهالی رسانه می توانند تا ۱۵ آذرماه آثار خود را به دبیرخانه تحویل دهند.

لطفی از عدم مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این رویداد فرهنگی و رسانه ای اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: دلیل این عدم همکاری را باید خود مسئولین اداره کل پاسخگو باشند.

وی از همکاری صدا و سیمای مرکز اردبیل، شرکت آب منطقه ای، حوزه هنری، اداره کل حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس، شورای شهر و شهرداری اردبیل و نیز دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل در برگزاری پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر خبر داد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری دوره آموزشی«روی خط رسانه» خبر داد و گفت: با هدف توسعه و ترویج سواد رسانه ای و با همکاری بسیج رسانه استان، سازمان فضای مجازی سراج استان اردبیل، خبرگزاری فارس اردبیل و کانون فطرس در اردبیل این دوره آموزشی با شرکت بیش از ۱۲۰ نفر از علاقه مندان برگزار خواهد شد.

با توجه به تهدیدات نرم دشمنان رسانه های داخلی عهده دار انتقال ارزش های انقلاب اسلامی به نسل حاضر و آینده هستند.

برچسب خبر