بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 7432تاریخ: 1396/4/13 10:40
نقش موثر بسیج رسانه در عدم رواج شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در جامعه
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
نقش موثر بسیج رسانه در عدم رواج شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در جامعه
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: اصحاب رسانه ای که با نام بسیج رسانه به میدان آمده اند، اطلاع رسانی صحیح و شفاف سازی خوبی خواهند داشت و به دنبال این مهم به طور قطع شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در میان مردم رواج نخواهند داشت.

به گزارش بسیج رسانه از استان البرز،علی خیلدار ظهر یکشنبه با حضور در سازمان بسیج رسانه استان البرز ضمن دیدار با مسئول و اعضای سازمان با بیان اینکه  این اولین برنامه دیدار بیرون از اداره ارشاد اسلامی از زمان تصدی مسئولیت از سازمان بسیج رسانه بوده اظهارداشت: در مجموعه فرهنگ و ارشاد دو حوزه داریم به نام مجموعه فرهنگ و هنر و مجموعه اصحاب رسانه که این رو را با اصطلاح پاره ی تن ارشاد نام می بریم و اداره ارشاد مسئولیت سنگینی را نسبت به این دو بر خود واجب می دارد.

وی با تاکید بر اینکه راضی نیستیم که به این دو مجموعه آسیبی برسد، عنوان کرد: نام رسانه نامی سنگین و پربار است و رسانه موجب تغییرات بزرگ در کشور ها می شود چرا که امروز حرف اول را در جهان رسانه ها می زنند و یکی از گروه های مرجع بزرگ مورد توجه مردم  رسانه ها هستند.

وی با اشاره به انتخابات آمریکا، گفت: یکی از کاندیدا ها با استفاده از رسانه ای قوی در سطح کشور توانست سرنوشت انتخابات را تغییر دهد و به نفع خود به اتمام برساند و اینجاست که باید گفت: از قدرت رسانه باید استفاده کرد و از تحلیل آن جلو گیری کرد.


وی خطاب به حاضرین در جلسه، خاطرنشان کرد: شما علاوه بر تعهد رسانه ای خود، تعهد دیگری به نام تعهد بسیج رسانه را بر خود واجب کرده اید و این نشان از هدف والای شما در صحت اطلاع رسانی است.

سرپرست اداره کل فرهنگ و  ارشاد اسلامی استان البرز ادامه داد: نام بسیج در بطن جان مردم نهادینه شده است و هرکجا که نامی از بسیج باشد، دفاع از ولایت و ارزش ها و در معنای کلی دفاع از مردم است.

وی با بیان اینکه بسیج ارزشمند و تعهد آور است، گفت: اصحاب رسانه ای که با نام بسیج رسانه به میدان آمده اند، اطلاع رسانی صحیح و شفاف سازی خوبی خواهند داشت و به دنبال این مهم به طور قطع شبکه های خارجی و داخلی غیر مسئول در میان مردم رواج نخواهند داشت.

وی بر اهمیت بسیج رسانه تاکید کرد و گفت: اگر کوچکترین خلا در رسانه وجود داشته باشد، شبکه رسانه از بین خواهد رفت و این نشان حساسیت کار بسیج رسانه است.

وی گفت: اگر شبکه های خبری و اصحاب رسانه با رعایت مسائل اخلاقی و حفظ ارزش های اسلام اهداف خود را تعیین و دنبال کنند، آسیب های فضای مجازی در جوانان و نوجوانان نیز کمتر می شود.

وی با تاکید بر اینکه مردم تشنه صداقت هستند، خاطر نشان کرد: اگر اعتماد مردم سلب شود جبران آن غیر ممکن خواهد بود


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/7432.html

Page Generated in 0.0615 sec