بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 6537تاریخ: 1395/10/19 08:48
همایش روز قشر و بزرگداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر + تصویر
همایش روز قشر و بزرگداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر + تصویر
در همایشی به مناسبت روز قشر اصحاب رسانه ، یاد و خاطره خبرنگار شهید، « غلامرضا رهبر» به عنوان شهید شاخص سازمان بسیج رسانه با حضور اهالی قلم در کرمانشاه گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه کرمانشاه، این همایش به مناسبت روز قشر اصحاب  رسانه درسالن همایش اداره کل فنی حرفه ای ، به همت سازمان  بسیج رسانه سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

«حسن موحد» مسئول بسیج رسانه کرمانشاه، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت  خبرنگار شهید غلامرضا رهبر، با بیان  این شهید والا مقام همیشه و در همه عملیات ها در کنار رزمندگان و خط مقدم جبهه بود، اظهار کرد: نوشته های شهید رهبر به دلیل موانست ایشان  با قرآن کریم همواره رنگ و بوی قرآنی داشت.

شهید رهبر به عنوان سفیر اصحاب رسانه در جبهه های جنگ خون نگار شهدا  وعلمدار قلمداران بسیجی شد.

وی در ادامه  شخصیت بی همتای شهید رهبر را ، مایه افتخار قشر اصحاب رسانه دانست و افزود: فضای جنگ و شهادت و دفاع مقدس یک دیوان آمیخته از ایمان و عمل صالح است. فرهنگ دفاع مقدس ارزشی و جریان ساز است.

مسئول بسیج رسانه کرمانشاه ، با تاکید بر ترویج فرهنگ و ارزش های  ناب دفاع مقدس ، افزود: یکی از  وظایف قشر خبرنگار و جامعه رسانه‌ای حفظ جریان ارزشی دفاع مقدس است.

موحد در ادامه از وصیتنامه شهدا به عنوان کتاب درس زندگی یاد کرد و گفت: وصیتنامه شهدا رنگ خدایی دارد ومطالعه وصیت نامه شهدا به  جوانان توصیه می شود.

 امروز ما میراث دار شهدا هستیم . حفظ و تبین این میراث بر همگان وظیفه است.

مسوول بسیج رسانه استان کرمانشاه،  در بخش دیگری از سخنانش  از رشادت های سردار سرافراز شهید حاج حمداله دکامی یاد کرد و بیان داشت: سردار شهید دکامی در سال‌های اسارت به حفظ کامل قرآن کریم و نهج‌البلاغه با ترجمه و تفسیر این دو کتاب بزرگ پرداخت. و به‌عنوان یکی از بهترین آموزگاران قرآن و نهج‌البلاغه در سال‌های اسارت و بعدازآن در مجالس و محافل پاسداران و بسیجیان انقلاب به شمار می‌آمد سال‌ها پس از پایان دوران اسارت، سردار حمدالله دکامی فرمانده نیروی مقاومت غرب کشورشد و پس از ده سال خدمت در حین ماموریت  لبیک حق را بیعت گفتند و به مقام رفیع شهادت نائل شدند.

شهید دکامی سیره عملی یک انسان وارسته و به تمام معنا بود.


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/6537.html

Page Generated in 0.0062 sec