بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 6513تاریخ: 1395/10/18 10:26
لزوم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با الگوگیری از شهدا
مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد
لزوم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با الگوگیری از شهدا

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

سرهنگ محمد نصیرزاده  در کارگاه عفاف و حجاب بسیجیان، اظهار کرد: این کارگاه در محل کنگره شهدای استان برگزار شده است.

مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد، این مکان را مکانی مقدس دانست و افزود: حضور در این مکان به معنای طلبیده شدن در محضر شهدا است.

وی با بیان اینکه اکثر شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان مادران، خواهران و دختران خود را به حفظ حجاب توصیه کرده‌اند، گفت: این امر نشان‌دهنده اهمیت و نقش حجاب در ماندگاری انقلاب و نظام است.

این مسئول به وجود آسیب‌های اجتماعی، شبکه‌های مجازی و ماهواره در دنیای امروز اشاره کرد و یادآور شد: استفاده و بهره‌گیری از ظرفیت شهدا و الگوپذیری از آنها از راه‌های موثر در دور ماندن از آسیب‌های امروز است.

سرهنگ نصیرزاده با تاکید بر مطالعه وصیت‌نامه و زندگینامه شهدا، تصریح کرد: با مطالعه این منابع مهم با اهداف، ارزش‌ها، باورها و اعتقادات شهدا بیشتر آشنا می‌شویم و می‌توانیم با به کارگیری آنها در زندگی خود به سعادت و آرامش برسیم.

مسئول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقشه‌های دشمن، راه‌اندازی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی، گفت: دشمن قصد دارد از طریق جنگ نرم زنان ما را بی‌حجاب کرده و کشور را به نابودی بکشاند.

وی، حجاب و پوشش را جزء فرهنگ‌های اصیل و میراث گذشتگان دانست و با تاکید بر ترویج و توسعه این فرهنگ اسلامی غنی در زنان و تقویت غیرت در مردان با الگوگیری از شهدا، یادآور شد: غفلت کردن از این عوامل مهم باعث بروز مصیبت‌های زیاد و غیرقابل جبران در جامعه خواهد شد.

این مسئول، شبکه‌های مجازی و ماهواره را عامل موثر در انحراف نسل جوان به خصوص جوانان عنوان کرد و بیان داشت: مسئولان آموزشی در مدارس می‌توانند با حفظ حجاب و غیرت خود الگوی خوبی برای دانش‌آموزان و تربیت نسل آینده جامعه باشند.

نصیرزاده، شهدا را افرادی با غیرت، باعزت و شجاع بیان کرد و گفت: مردان ما نیز باید از این الگوهای نمونه درس گرفته و با غیرت خود از نزدیک شدن به ناموس مردم دوری کنند.


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/6513.html

Page Generated in 0.0079 sec