بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 6383تاریخ: 1395/10/10 09:39
انقلابی ماندن مهمتر از انقلابی بودن است
فرمانده سپاه ایلام:
انقلابی ماندن مهمتر از انقلابی بودن است
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:انقلابی ماندن مهمتر از انقلابی بودن است

به گزارش بسیج رسانه ایلام، سردار سیدصادق حسینی ظهر امروز در نخستین جشنواره استانی 9 دی در آینه رسانه در محل هتل زاگرس شهر ایلام اظهار داشت: در گذشته بزرگان نظام همواره در خصوص انقلابی ماندن سخن می‌گفتند که این سخنان امروز و در سال‌های اخیر برای همگان روشن شده است.

سردار حسینی، با اشاره به جایگاه رسانه در دنیای امروز، یادآور شد: رسانه در انعکاس موضوعات و هدف قرار دادن جامعه و مخاطبین و ارسال پیام در بخش‌های نوشتاری، دیداری و شنیداری تأثیرگذاری بسیاری در زمینه‌ها و فضاهای مختلف جامعه داشته‌اند و دارند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، بابیان اینکه نقش رسانه در دوران دفاع مقدس، نقشی برجسته و بسیار مهم بوده است، یادآور شد: رسانه‌ها اصحاب رسانه در دوران دفاع مقدس به‌عنوان سنگر سازان بی سنگر حوادث جنگ را ثبت و ضبط کردند و از دریچه دوربین حوادث و وقایع تاریخی جنگ شهامت‌ها و دلاورمردی های رزمندگان را منعکس کردند.

وی، در ادامه ابراز کرد: رسانه هنر است، رسانه یک شمشیر دولبه است که باید از این شمشیر دولبه برای رساندن پیام اسلام و انقلاب استفاده شود، امروز مخالفان این کشور و ضدانقلاب از لبه تیز شمشیر  رسانه و هنر برای مقابله با اعتقادات جوانان ما استفاده می‌کنند و ما نیز باید از این هنر در راستای انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

سردار سید صادق حسینی، یادآور شد: باید در این شرایط از رسانه به بهترین شکل استفاده شود، برای مقابله با جنگ نرم جنگ سخت، جنگ عقیدتی و توطئه‌های بزرگ سیاسی و اقتصادی دشمن که برنامه‌های مختلف برای تغییر ذائقه فرهنگی کشورهای مختلف برنامه‌ریزی کرده‌اند استفاده شود.

وی، با اشاره به اینکه رسانه‌ها ارتباط بین لایه‌های مختلف آحاد جامعه با سیستم‌های مختلف، سازمان‌ها و  افراد مرجع جامعه هستند، یادآور شد: دشمنان در تلاش هستند که با لایه‌های مختلف جامعه فرهنگ خود را جایگزین فرهنگ دینی و اسلامی کنند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، گفت: میکروفون، قلم و زبان رسانه‌ها، موشک و هواپیماهای دیروز رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس و صفحه کاغذ و صفحه اینترنتی شما صحنه گستره این نبرد است و شلیک یک کلمه در قلب دشمن صفحه‌ای از تاریخ  مبارزات رسانه برای دفاع از هویت، آزادی و استقلال کشور را رقم خواهد شد.

سردار حسینی، افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی، اعتقادی و یک همبستگی ملی است که لایه‌های مختلف جامعه با روشنگری امام راحل و تحت رهبری آن حضرت، شکل گرفت و منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد و بساط شاهنشاهی را برچید و استقلال، آزادی و کرامت انسانی را  برای مردم به ارمغان آورد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: بر اساس گفته بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی انقلابی ماندن مهمتر از انقلابی بودن است و این را مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی در 9 دی به اثبات رساندند.

وی ادامه داد: مردم در سال 88 با حضور پر شور خود در انتخابات خط بطلانی بر تمام توطئه‌های دشمنان کشیدند و در این راه زحمات و تلاش بسیاری متحمل شدند که عده‌ای خواستند این تلاش‌ها را کم رنگ جلوه دهند.

حسینی اضافه کرد: اما مردم بصیر و انقلابی ولایتمدار در عرصه حاضر شده و توطئه فتنه‌گران را خنثی و بار دیگر با نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش‌های والای آن تجدید بیعت کردند.

وی تصریح کرد: دشمنان با اقدامات خصمانه خود خواستند که شور انقلابی ملت ایران اسلامی را خنثی کنند و در این راه منافقین، سلطنت طلبان و در رأس آنها آمریکا تمام توان خود را به کار گرفتند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: دشمنان غافل از نقش انقلابی مردم در این راه گام گذاشته اما با روشنگری‌های امام خامنه‌ای و بصیرت مردم اینبار نیز توطئه‌های آنان در هم پیچیده شد.


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/6383.html

Page Generated in 0.0070 sec