بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 49444تاریخ: 1397/2/18 11:16
سازمان بسیج رسانه در تعامل با نمایندگی آستان قدس رضوی در خدمت رسانی به زلزله زدگان اقدامات موثری را انجام داده است
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:
سازمان بسیج رسانه در تعامل با نمایندگی آستان قدس رضوی در خدمت رسانی به زلزله زدگان اقدامات موثری را انجام داده است
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: سازمان بسیج رسانه در تعامل با نمایندگی آستان قدس رضوی در راستای امداد رسانی به آسیب دیدگان اقدام به تهیه و توزیع اقلام مورد نیاز آنها در روزههای ابتدایی از وقوع زلزله کرد.

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه در دیدار با حجت الاسلام فاضلی استاد حوزه علمیه و کارشناس مذهبی، اظهار داشت: محرومیت زدایی در استان از اولویت های اول نمایندگی آستان قدس رضوی است که از زمان افتتاح نمایندگی در استان تاکنون شاهد اقدامات و فعالیت جهادی خادمیاران رضوی در این زمینه بوده ایم.

 

همچنین حجت الاسلام فاضلی در ادامه با اشاره به تلاش دشمن در بکار گیری ظرفیت های رسانه ای برای ضربه زدن به باورهای عقیدتی مردم، تصریح کرد: همه ی آحاد مردم باید در برابر توطئه های دشمنان هوشیار بوده و برای حفظ و احیای ارزشهای انقلاب اسلامی خویش تلاش کنند و با استراتژی مقاومت فرهنگی حملات دشمنان اسلام را در جنگ نرم پاسخ دهند.

 

این استاد حوزه گفت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه در زمینه های مختلف اقدامات موثری را انجام داده و امروز از پیروان ادیان مختلف تحت لوای خیمه امام رضا(ع) جمع شده اند و به این امام همام عشق می ورزند.

 

 

فاضلی با بیان این مطلب که امام رضا(ع) مایه فخر هر ایرانی هستند، خاطر نشان کرد: همه ی آحاد مردم باید از وجود مبارک آن امام رئوف بهره ببرند و سیره امام رضا (ع) را چراغ راه زندگی خود قرار دهند.


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/49444.html

Page Generated in 0.0197 sec