بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 49354تاریخ: 1397/1/26 09:34
سازمان بسیج رسانه در خدمت همه ی تشکیلات نظام است
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:
سازمان بسیج رسانه در خدمت همه ی تشکیلات نظام است
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: هدف از تشکیل سازمان بسیج رسانه این است که در خدمت همه ی تشکیلات نظام باشد و بنا داریم کاروان اصحاب رسانه را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در شهرستانهای استان به حرکت درآوریم.

 

حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه درگفتگو با خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، با اشاره به نشست خبری که با همت سازمان بسیج رسانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری با حضور مسوولان شهرستان صحنه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزارشد، اظهار داشت: استان کرمانشاه دارای ظرفیت های بسیاری در زمینه های مختلف از جمله یادمانهای شهدا، راهیان نور، گردشگری ، کشاورزی و... است که بگونه ی مطلوب معرفی نشده اند و برگزاری چنین نشست های خبری با مسوولان و انجام گفتگوی دو طرفه موجب تعامل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در یک فضای صمیمی می شود.

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: رسانه متعلق به همه ی مسوولان است و ما تلاش می کنیم ارتباط بین اصحاب رسانه و مسوولان در یک فضای صمیمی منجر به تعامل در راستای معرفی ظرفیت های استان و رونق شود.

 

 

موحد با اشاره به اینکه شهرستان صحنه بعنوان باغ شهر از شهرستانهای مورد علاقه ی همگان است، تصریح کرد: توصیه ما و مطالبه خاص استان این است که شهرستان صحنه با جذب سرمایه در حوزه های مختلف تبدیل به قطب گردشگری شود.

 

وی در ادامه افزود: امیدواریم با جذب سرمایه در آینده این شهرستان تبدیل شهری گردشی شود و در سایر شهرستانهای استان نیز نظیر چنین برنامه ای در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری، تاریخی و.... در طول سالجاری برگزار شود.


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/49354.html

Page Generated in 0.0067 sec