بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 39060تاریخ: 1396/11/23 08:48
تحریم صدا و سیما خلاف ادعای اروپاییان درباره آزادی بیان است/ تحریم صدا و سیما برنامه جدید آمریکا
دارابی:
تحریم صدا و سیما خلاف ادعای اروپاییان درباره آزادی بیان است/ تحریم صدا و سیما برنامه جدید آمریکا
معاون امور استان‌های صدا و سیما گفت: کشورهای اروپایی که ادعای آزادی بیان دارند در گذشته صدا و سیما را 27 بار تحریم کرده‌اند و امروز نیز یکی از برنامه‌های جدید آمریکا همین تحریم صدا و سیما است.

به گزارش بسیج رسانه،علی دارابی در مراسم افتتاحیه 100 پروژه عمرانی صدا و سیمای مرکز زنجان اظهار کرد: امنیت و آبادانی نظام اسلامی در پرتو هدایت‌های امام خمینی (ره) ممکن و در ادامه نیز مقام معظم رهبری با صلابت و اقتدار ادامه پیدا کرد.

معاون امور استان‌های صدا و سیما با بیان اینکه هر سال مراسم هشتم محرم زنجانی‌ها به ابر رسانه‌ای در جهان تبدیل شده است، اضافه کرد: همچنین در این ایام برنامه‌های 10 مسجد دیگر از سوی صدا و سیما پوشش داده می‌شود.

دارابی در ادامه به تحریم صدا و سیما از سوی اروپایی‌‎ها اشاره کرد و متذکر شد: کشورهای اروپایی که ادعای آزادی بیان دارند در گذشته صدا و سیما را 27 بار تحریم کرده‌اند و امروز نیز یکی از برنامه‌های جدید آمریکا همین تحریم صدا و سیما است.

وی با اشاره به اینکه در این مدت دشمنان نظام اسلامی بیکار ننشسته و 250 شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان فعالیت می‌کند، افزود: در واقع این شبکه‌ها ایمان، اعتقاد و باورهای جامعه به ویژه نسل جوان را نشانه گرفته است و در تلاش برای ضربه زدن به کشور است.

دارابی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران در حرکت است، مطرح کرد: دشمن پس از جنگ تحمیلی متوجه شد که این کارها در ضربه زدن به کشور سازگار نیست، از این رو تحریم‌ها را در پیش گرفت.

وی با بیان اینکه با وضعیت موجود باید اشکالات آسیب‌شناسی شده و به نسل سوم و چهارم انقلاب تبیین شود تا آنها با  افتخار به گذشته و امید به آینده، از کارنامه انقلاب دفاع کنند، گفت: در واقع دهه فجر فرصت مناسبی برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

معاون امور استان‌های صدا و سیما ادامه داد: امروز شاهد این هستیم که انقلاب اسلامی منافع استکبار را تعطیل کرده است.

 

 


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/39060.html

Page Generated in 0.0069 sec