بسیج رسانه
printlogo


کد خبر: 38999تاریخ: 1396/11/14 08:23
مقدسی تقدس قلمش را به مطاع ناچیز دنیا نفروخت
پیام بصیری به مناسبت درگذشت رضا مقدسی؛
مقدسی تقدس قلمش را به مطاع ناچیز دنیا نفروخت
مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: مقدسی نمونه یک روزنامه نگار در تراز انقلاب اسلامی بود و در طول حیاتش نشان داد که تقدس قلم را به مطاع ناچیز دنیا نخواهد فروخت.

به گزارش بسیج رسانه،"مسعود بصیری" مسئول سازمان بسیج رسانه در پیامی درگذشت "رضا مقدسی" روزنامه نگار ولایت مدار را تسلیت گفت.

پیام وی به شرح ذیل است:

رضا مقدسی عزیز،خبرنگاری حرفه ای ،متعهد، دلسوز و خلاق در گذشت.خبری که شنیدن آن برای اهالی رسانه فارغ از گرایش های سیاسی، دردناک بود.


رضا مقدسی که در طول سال های عمر فرهنگی و رسانه ای خود ، همواره به عنوان یک چهره ارزشی و ولایت مدار و خلاق شناخته شده به طوری که  از او به‌ عنوان روزنامه نگار تراز انقلاب اسلامی یاد می‌شود.


 وی از ز سن ۲۰ سالگی و در روزنامه قدس دست به قلم شد و تعهد را جوهر قلمش کرد.


در ادامه حیات رسانه ای و دوران خدمتش به این مرز و بوم ، مسئولیت هایی نظیر پروژه سراسری روزنامه قدس و سردبیری و معاونت مدیر مسئول این روزنامه در تهران را عهده‌دار شد و بعدها در بخشهای مختلف تحریریه صدا‌وسیما، دبیری سرویس های جامعه و سیاسی روزنامه جام‌جم، قائم‌مقامی مدیرمسئول همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعامل شرکت ارتباطات روزنامه ایران ، مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز و مدیرعاملی خبرگزاری مهر ایفای نقش کرد.


نقشی ماندگار که خاطرش را در دلهای همکاران و اهالی رسانه ، برای ابد حک کرد و جایش تا ابد در قلوب ما خالی خواهد ماند.


روحش شاد و خاطرش گرامی


لینک مطلب: http://basijrasaneh.ir/News/38999.html

Page Generated in 0.0098 sec