پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 8101
حضور باسابقه ترین عضو شورای شهر ایران درجمع اصحاب رسانه کرمانشاه
نشست صمیمی عضو شورای شهر کرمانشاه با خبرنگاران و اصحاب رسانه کرمانشاه در محل سالن جلسات بسیج رسانه استان انجام شد .

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه، در این نشست سید حجت موسوی اجاق اظهار داشت: بیش از ۷۰۰طرح ترافیکی در شش ماه اخیر در کرمانشاه اجرا شده است  و اقدامات مناسبی برای رفع مشکل ترافیک صو ت گرفته است .

موسوی اجاق گفت: جمع آوری و تفکیک زباله نیاز به فرهنگ سازی دارد و روزانه در این کلانشهر بین 700تا800 تن زباله تولید میشود  و کرمانشاه تنها شهر  کشور  است که تمام زباله ها شهر بازیافت می شود.

وی در بخش دیگر از سخنانش وضعیت تعیین تکلیف انتخاب شهردار را هفته آینده اعلام کرد و افزود: اگر شهردار تا هفته آینده انتخاب نشود، شورای شهر باید منحل شود.

موسوی اجاق افزود: شهردار باید براساس شاخصه هایی  که  برای  انتخاب شهردار تعریف شده است انتخاب شود و اگر همه اعضا  همفکر و یکسو باشند ، بازی برد برد خواهد بود و مردم و مجموعه شورا و شهرداری از آن بهره مند خواهند شد.

موسوی اجاق در رابطه با معضل ترافیک پارکینگ شهرداری و طرح تمرکز زدایی مطب پزشکان گفت: شورا ی شهر تمام تلاش و همکاری مورد نیاز را با مجموعه مدیریت ترافیک و علوم پزشکی انجام خواهد داد.

وی در خصوص عملکرد شورای دوره گذشته گفت: ۸ نمره ای است  که به شورای شهر قبل می دهم و میاندوره ای بعد از شورای سوم بالاترین بازدهی و عملکرد را داشته است .

موسوی اجاق در ادامه گفت: هزینه های شهرداری بالا است و درآمدها صرف هزینه های جاری و حقوق پرسنل میشود، برای حفظ و نگهداری وضعیت موجود شهر کرمانشاه ماهیانه ۱۸ تا ۲۰ میلیارد تومان هزینه می شود و توسعه و ایجاد امکانات جدید مستلزم مشارکت بیشتر مردم است.

خبرنگار: مهارتی


Page Generated in 0.0054 sec