پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 7969
مسئول سازمان بسیج رسانه ایلام
جشنواره ابوذر در ایلام برگزار میشود
مسئول سازمان بسیج رسانه ایلام با اعلام خبر برگزاری جشنواره ابوذر در استان ایلام گفت: اصحاب رسانه های جمعی استان ایلام تا ۲۵ شهریورماه امسال فرصت شرکت آثار خود در دومین جشنواره استانی ابوذر را دارند.

به گزارش بسیج رسانه ایلام ، سرهنگ غلامرضا علی محمدی اظهار کرد: خبرنگاران و فعالانه رسانه ای می توانند آثار منتشر شده خود را با محوریت های اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر، دشمن شناسی، معرفی دستآوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه خودباوری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: رسانه ها آثار خود در زمینه های گزارش، عکس، خبر، محتوای چندرسانه ای، یادداشت و تیتر را به دبیرخانه جشنواره به نشانی ایلام، میدان ۲۲ بهمن، بلوار سید الشهدا، ساختمان بنیاد تعاون بسیج، طبقه دوم، سازمان بسیج رسانه یا نشانی اینترنتی دبیرخانه به آدرس basijrasaneh.ilam@gmail.com ارسال کنند.
علی محمدی هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران متعهد انقلابی و افزایش آثار تولیدی متناسب با اهداف انقلاب در رسانه ها و نیز ارتقای منزلت خبرنگاران بسیجی است.
وی با بیان اینکه این جشنواره آذرماه امسال برگزار می شود، گفت: این جشنواره با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار می شود و آثار برتر استانی این جشنواره به مرحله کشوری ارسال می شود.
سال گذشته ۱۰ نفر به عنوان برگزیده استانی انتخاب شدند.


Page Generated in 0.0104 sec