پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 6534
در جشنوار رسانه ای ابوذر گلستان قرائت شد:
پیام آیت الله العظمی علوی گرگانی به مراسم اختتامیه دومین جشنوار رسانه ای ابوذر با محوریت اجلاسیه ملی 4000شهید استان گلستان

متن پیام حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی «مدظله العالی» از مراجع تقلید جهان اسلام برای  اختتامیه دومینجشنواره رسانه ای ابوذر سازمان بسیج رسانه گلستان که با محوریت اجلاسیه ملی 4000شهید این استان برگزار گردید :

بسمه تعالی

قال الله تعالی « و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب»

احیای نام و خاطره شهدا و بیان ارزشهایی که آنها بخاطر آن ارزشها به شهادت رسیده‌اند، ارزشمندترین کاری است که برای حفظ انقلاب و دستاوردهای این نظام مقدس می‌توان انجام داد و اصحاب رسانه و خبرنگاران در این امر نقشی به سزا دارند.

آنچه این انقلاب را به سرمنزل مقصود رساند و موجب پیروزی حق علیه باطل و ملت شریف ایران بر استکبار جهانی شد، مدیریت والای امام خمینی رحمه الله و اطاعت محض مردم مخصوصا جوانان و شهدا از راه و آرمان و سخنان حکیمانه ایشان بود که ناشی از اعتقاد راسخ به ولایت فقیه می‌باشد.

شکی نیست که امروز هم صحنه جهاد و پیکار علیه استکبار جهانی پایان نپذیرفته و صرفا نوع و رویه آن تغییر یافته است. صحنه جهاد حق علیه باطل از خاکریزها و جبهه‌های سخت به صحنه جنگ نرم و فضای مجازی و رسانه‌ها رفته است و جوانان و معتقدین به راه ولایت فقیه باید با صبر و حوصله و مقاومت و پشتکار خود در عین تلاش مخلصانه موجبات پیروزی دراین صحنه را هم فراهم آورند.

امید است که اینگونه همایشها و برنامه ها در جامعه اسلامی ما اثر گذار بوده و با روشنگری‌هایی که توسط اصحاب رسانه و دست اندرکاران امور شهدا و ایثارگران انجام می‌گیرد راه آنها پاینده باشد و جامعه ما همیشه از سرچشمه معنوی شهدا بهره مند باشند.


Page Generated in 0.0061 sec