پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 6423
فارغ از هر گونه دیدگاه سیاسی در حوزه مطبوعات بدنبال مطالبات بحق مردم باشیم
مرادی گفت: فارغ از هر گونه دیدگاه سیاسی در حوزه صنفی مطبوعات باید بدنبال منافع استان و مطالبات بحق مردم باشیم . وی افزود: برای رسیدن به این مهم باید حق رعایت شود و به قانون تمکین کنیم حالا در هر مسند ومقامی که هستیم وقت خودرا برای مردم و مطالباتشان بگذاریم تا نتیجه اش را در سالیان بعد ببینیم .

به گزارش بسیج رسانه  از هرمزگان ؛نماینده مردم هرمزگان درمجلس شورای اسلامی : بنده بسیار خوش بین وامیدوارم که روحیه مطالبه گری میان مردم هرمزگان ایجاد شده و راه ومسیر مردم روشن شده است آنان امروز به خوبی می دانند که باید برای گرفتن حقوقشان مسیر مشخصی را طی کنند و مطالبه گر باشند و هرکسی که در استان می خواهد خدمت بکند باید بداند که افق هرمزگان روشن است و جو استان با سالهای گذشته بسیار متفاوت تر است و هرمزگان امروز به بیداری خود رسیده است .مرادی گفت:باید تسهیل کننده مسیر مردم برای رسیدن به حقوق شان باشیم و برای این مهم باید اتاق های فکری تشکیل داده وبا افراد معتمد مردم و مجرب رایزنی و هم اندیشی کرده تا بتوانیم برای توسعه استان حرکت کنیم.

مرادی افزود:برای مطالبه گری باید هزینه پرداخت کنیم وامروز داریم این هزینه را پرداخت می کنیم ؛مردم نباید هزینه بدهند بلکه خدمتگزاران باید تلاش کنند وهزینه هارا بدهند تا مردم در آسایش قراربگیرند. مرادی گفت: هرمزگان با درآمدهای سرشار و خدادادی همیشه در ته لیست دولتمردان است و این نشان می دهد تاکنون مطالبه گری نبوده و کسی برای احقاق حقو هرمزگان بلند نشده است و هرکجا هم کاری انجام شده با منت بوده همانگونه که مازاد درآمدهای استان تاکنون بازنگشته و ما بدنبال این حق استان هستیم و نوبخت قول داده است که بطریقی این درآمدهارا در قالب دیگری به استان برگردانند.

نماینده مردم در خانه ملت افزود: حضور وزیر نیرو در استان را به فال نیک می گیریم ایشان قول احداث اب شیرین کن 25هزار مترمکعبی را داد و درخصوص احداث سد برای مهار سازی آب های روان هم دستوراتی صادر کرد اعلام نمود که به تمامی پیمانکاران وزارت نیرو دستور کتبی خواهم داد تا از نیروهای بومی در استان برای پروژه ها استفاده نمایند و این ها همه اتفاقات مهمی بود که در سفر وزیر نیرو به بندرعباس افتاد.

وی با اشاره به قانون مطبوعات گفت: قانون مطبوعات نیازمند اصلاح است که در دستور کار قراردارد و نظام رسانه ای کشور هم در حال تدوین و آماده سازی جهت ارسال به مجلس و تصویب است که امیدواریم بتوانیم دراین خصوص چانه زنی کرده ودراصلاح قوانین جانب اعتدال را رعایت کنیم تا حقوقی از مطبوعات تضییع نشود .وی افزود: باید برای خبرنگا رعزت و احترام قائل شویم چرا که وی فردی توانمند و مطلع بوده که با قلمش جامعه را هدایت و مهندسی می کند و کسی حق ندارد این جایگاه را خدشه دار نموده و به خبرنگار توهین نماید.

 منبع خبر ؛دریا نیوز


Page Generated in 0.0069 sec