پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 6415
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران:
رسانه‌ها زوایای ارتباط فتنه‌گران با شاه عربستان و غرب را تبیین کنند
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید به ارتباط سران فتنه با شاه عربستان و برخی از کشورهای منطقه و پولهایی که از این کشورها و اروپایی‌ها گرفته شد، بیشتر پرداخته شود.

به گزارش بسیج رسانه زنجان، سردار محمدرضا نقدی در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار بسیج رسانه در مورد اینکه بعد از گذشت 7 سال کدام بخش از تحلیل مسائل فتنه مورد کم توجهی قرار گرفته است اظهار داشت: ملاحظاتی که در رابطه با برخی از اشخاصی که سابقه‌های خوبی در انقلاب داشتند، وجود دارد به خاطر نجابت مردم و نیروهای حزب‌اللهی است که سبب شده تا واقعیت‌ها هنوز به صراحت گفته نشود.

وی افزود: باید به ارتباط سران فتنه با شاه عربستان و برخی از کشورهای منطقه و پولهایی که از این کشورها و اروپایی‌ها گرفته شد، بیشتر پرداخته شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ها باید در این خصوص بیشتر کنکاش کنند، ابراز کرد: کسانی که در مورد این ارتباط حرف برای گفتن دارند نیز  باید حرفهایشان را بزنند.

وی در مورد نامه 30 ضد انقلاب به ترامپ در مورد تشدید تحریمای ایران نیز گفت: این نامه را سال 88 تعدادی زیادی از عناصر فعال فتنه هم نوشتند، آغاز تحریمهای جدید علیه مردم ما با راهنمایی و درخواست عناصر اصلی فتنه در سال 88 بود که آقای حدادعادل این نامه را در مجلس قرائت کردند.

سردار نقدی بیان کرد: آنها از فتنه‌گرها سوال کردند که ما برای حمایت از شما چه کار کنیم و چه کار نکنیم و فتنه‌گران نیز خیلی صریح گفتند که با تحریم می‌توانید کشور را وادار به تسلیم کنید.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تحریک آمریکایی‌ها از طرف سران فتنه برای تحریم ایران یادآور شد: بعد از وضع تحریمها همین آقایان واسطه شدند تا با مذاکره مشکل را حل کنند.

وی در مورد توسعه مسائل فرهنگی نیز گفت: کار فرهنگی بیشتر از اعتبار احتیاج به فکر دارد و از طرفی مردم ما خودشان میدان‌دار مسائل فرهنگی هستند که نمونه‌های آن را در استان زنجان و در محرم می‌بینیم.

سردار نقدی با تاکید بر داشتن فکرهای خوب و ارزشمند در حوزه مسائل فرهنگی خاطرنشان کرد: تا چند ماه آینده با مشورت همه پیشکسوتان در مسائل فرهنگی برنامه‌های خودم را برای معاونت فرهنگی سپاه ارائه خواهم کرد.

وی مهمترین چالش فرهنگی امروز را بحث علوم انسانی اسلامی دانست و اظهار داشت: توجه به علوم انسانی اسلامی در کشور ما ضعیف بوده است.

انتهای پیام/


Page Generated in 0.0056 sec