پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 49591
فرمانده سپاه فتح استان :
نباید در فضای مجازی میدان مبارزه را برای دشمن خالی کنیم
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: به طور حتم برای حضور موثر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رای جز تقویت باورهای دینی و ایمان نیست و با همگرایی و هم افزایی فضای مجازی را کنترل کرده به گونه‌ای که شاهد کوچکترین انحراف نباشیم.

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه:نشست فعالین فضای مجازی استان و رونمایی از محصولات نرم افزاری قرارگاه فضایی مجازی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمو با حضور فرمانده سپاه فتح مدیرکل صداوسیما، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، مسوول حوزه نمایندگی سپاه فتح، مسوول حوزه های علمیه استان و جمعی از مسوولین و فعالین مجازی استان به همراه اصحاب رسانه استان برگزار شد.

 

فرمانده سپاه فتح استان در این نشست ضمن تسلیت سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و شهادت امیرالمؤمنین (ع)، از دست اندرکاران این برنامه و حاضرین در جلسه تقدیر و تشکر کرد.

 

سردار بوعلی افزود: نفس این کار بسیار ارزشمند است زیرا جنگ امروز جنگ نرم و فضایی مجازی است.

فرمانده سپاه فتح استان با اشاره به ظرفیت های بلقوه موجود در استان گفت: عدم فعالیت در این میدان به منزله خالی کردن میدان نبرد دانست.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم هم افزایی فعالین فضایی مجازی استان گفت: شناسایی و آمرزش فعالین فضای مجازی امری مهم است که خوشبختانه در استان اجرایی شده است.

 

 

سردار یدالله بوعلی در اولین نشست فعالان فضای مجازی و رونمایی از محصولات نرم افزاری قرارگاه فضای مجازی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: به طور حتم برای حضور موثر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رای جز تقویت باورهای دینی و ایمان نیست.

وی با تاکید بر اینکه جوان انقلابی در فضای مجازی باید منطقی، مستدل و علمی پاسخ برخی افراد مغرض، منحرف و یا ناگاه را دهد، ابراز کرد: نمی‌شود بدون داشته‌های مفید و مسلح شدن به سلاح ایمان و دانش با دشمن تا دندان مسلح و قسم خورده جمهوری اسلامی ایران در جنگ نرم به مبارزه رفت.

 

بوعلی با تاکید بر اینکه جوان انقلابی باید چشم به دهان ولی باشد، عنوان کرد: مقام معظم رهبری تمامی گفتنی‌ها و انتظاراتشان از جوانان، مسئولان، شورای عالی فضای مجازی و ....در زمینه فضای مجازی و حضور در شبکه‌های اجتماعی و استفاده کردن از این ظرفیت و دفع آسیب‌های احتمالی فرموده‌اند و باید همگی پیگر تحقق این دغدغه حضرت آقا باشیم.

 

 
 

فرمانده ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد خواستار ارائه آموزش‌های لازم در زمینه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به آحاد مختلف مردم بویژه دانش آموزان شد و ادامه داد: حضرت آقا فرموده است اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که موضوع بیانگر اهمیت فضای مجازی برای مقام معظم رهبری است.

بوعلی تاکید کرد: دشمن بعد از آنکه به این نتیجه رسید با جنگ سخت امکان ضربه زدن به انقلاب اسلامی را ندارد  با به راه انداختن لشکری از شبکه‌های اجتماعی باور و اعتقاد ملت عزیز ایران را نشانه رفته است که باید از این فرصت برای تقویت ارزش‌ها و آرمان‌ها استفاده و نقشه‌های شوم دشمن را نقش برآب کنیم.

 

 

وی خواستار استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان برای تقویت جبهه انقلاب برای مقابله با توطئه‌های دشمن در زمینه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شد و افزود: نباید در فضای مجازی میدان مبارزه را برای دشمن خالی کنیم تا به اهداف خود برسد.

بوعلی خاطرنشان کرد: با همگرایی و هم افزایی فضای مجازی را کنترل کرده به گونه‌ای که شاهد کوچکترین انحراف باشیم و از این ظرفیت برای معرفی توانمندی‌های مختلف استان استفاده کنیم.


Page Generated in 0.0066 sec