پایگاه خبری نامه نیوز
کد خبر: 39071
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
اجرای ۳۲ پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد/مشارکت دولت و سپاه در طرح‌های عمرانی

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

سردار یدالله بوعلی در حاشیه کلنگ‌زنی اورژانس بین جاده‌ای حسین آباد دشتروم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه ۳۲ پروژه محرومیت‌زدابی شامل خانه عالم، پروژه بهداشتی، مسجد و ...را در حال اجرا دارد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سپاه طرح دیگری برای رفع محرومیت‌زدایی در قالب طرح کرامت اجرا کرده که در این طرح مناطق محروم استان را شناسایی و مورد مطالعه قرار دادیم.

وی تصریح کرد: در این طرح علاوه بر استفاده از توان و ظرفیت سپاه از توان دستگاه‌های اجرایی استفاده می‌کنیم.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در اجرای طرح‌های استان از ظرفیت فرمانداران شهرستان‌های بویراحمد، دهدشت و گچساران استفاده می‌شود که با مشارکت فرمانداری‌ها پروژه‌ها هر چه سریع تر به بهره‌برداری برسند.

بوعلی بیان کرد: اعتبار طرح‌های بهداشتی و درمانی ۵۰ درصد توسط سپاه و ۵۰ درصد  از فرمانداری‌ها تامین می‌شود و تجهیز این مراکز بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است که با این رویکرد به احداث پروژه‌ها سرعت داده می‌شود.

وی با اشاره به احداث اورژانس بین جاده‌ای افزود: منطقه دشتروم حادثه‌خیز است و مردم در حاشیه این جاده بیشترین آسیب را متحمل می‌شوند بنابراین احداث اورژانس  لازم و ضروری بود.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با همکاری بانک انصار ساخت ۳ خانه بهداشت با اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان آغاز و در مرحله پایانی است.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سهم سپاه در پروژه‌های طرح کرامت بیش از دو میلیارد تومان است که این پروژه‌ها در آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.


Page Generated in 0.0075 sec