• امروز تنها چیزی که آمریکای فلک‌زده را نگاه می‌دارد غوغای رسانه‌ای است
  معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
  معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امریکا در حالی که زمانی در اقتصاد حرف اول را می‌زد و در آن شکست خورده است، گفت: اینها باید در جهان اعلام شکست اقتصادی را تا سال 2030 کنند در حالی که بنده می‌گویم اینها زودتر شکست خورده‌اند و امروز آمریکا حرفی برای گفتن در جهان ندارد.
 • نخستین یادواره دو شهید رسانه نهاوند برگزار می شود
  مسئول بسیج رسانه نهاوند در جمع خبرنگاران
  مسئول بسیج رسانه نهاوند: نخستین یادواره دو شهید رسانه نهاوند برگزار می شود مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت: نخستین یادواره دو شهید رسانه نهاوند در زادگاه خبرنگار شهید رضا سوری در روستای وهمان برگزار می شود. به گزارش خبرنگار گروه استان های بسیج رسانه از همدان؛ علی سهرابی ضمن تبریک هفته خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید رسانه نهاوند در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در نهاوند اظهار داشت: در روز نخست هفته خبرنگار جمعی از خبرنگاران نهاوند در یک پیاده روی به زیارت قبور شهدای گمنام رفتند همچنین دیدار با امام جمعه و سپس شرکت در ضیافت نهار هفته نامه فریاد نهاوند شرکت کردند. وی گفت: به مناسبت هفته خبرنگار ویژه‌برنامه‌های خوبی شامل مراسم برگزاری نخستین یادواره دو شهید رسانه شهرستان نهاوند در نیمه دوم مردادماه به میزبانی زادگاه خبرنگار شهید رضا سوری در روستای وهمان برگزار می شود. سهرابی افزود: همچنین سرکشی و مراسم تجلیل و اهداء بسته فرهنگی به دو خانواده شهید رسانه در روستاهای و همان و تکه از دیگر برنامه های هفته خبرنگار در شهرستان نهاوند می باشد. مسئول بسیج رسانه نهاوند اظهار داشت: سال گذشته نیز تمبر یادبود و ساعت رومیزی منقش به عکس دو شهید تهیه و به دو خانواده شهید رسانه نهاوند اهدا شد. وی گفت: این اقدام ارزشمند به‌منظور تجلیل از شهدای رسانه و خبرنگاران بسیجی در شهرستان نهاوند برای نخستین بار در استان وبا چاپ تمبر یادبود انجام گرفت. سهرابی گفت: پارسال با مشارکت بسیج شهدای رسانه نهاوند، خبرنگاران و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران کار چاپ تمبر یادبود دو شهید رسانه به نام‌های «الله‌مراد نادری» و «رضا سوری» به همراه تمامی خبرنگاران رسانه‌های نهاوند در چند مرحله انجام شد. سهرابی بیان کرد: طی هفته خبرنگار با کمک سایر دستگاه‌های اجرایی از خبرنگاران بسیجی فعال در عرصه رسانه تجلیل می‌شود کمااینکه در نخستین روز این هفته خبرنگاران با امام‌جمعه نهاوند دیدار کردند. وی بیان کرد:شهرستان نهاوند داری بیش از ۲۵ خبرنگار فعال بسیجی می باشد که در فضای مجازی و رسانه های مکتوب و تصویری به تولید خبر و محتوا می پردازند. مسئول بسیج رسانه نهاوند اظهار داشت: خبرنگاران نهاوندی روزانه بیش از صد خبر را در رسانه های مکتوب تصویری و فضای مجازی منتشر و بر روی خروجی خبرگزاریها و روزنامه ها برای عموم مردم قرار می دهند. وی گفت: خبرنگاران بسیجی نهاوند در جشنواره های مختلف استانی و کشوری در سال گذشته دو رتبه استانی یک رتبه کشوری و یک رتبه منطقه ای را کسب و یک کتاب را در زمینه کودکان کار منتشر کردند. سهرابی بیان کرد: شهرستان نهاوند بعد از همدان دومین شهری است که دارای دو شهید رسانه است و بر همین اساس دیدار با دو خانواده شهید عرصه رسانه و دیدار با خانواده‌های این شهیدان افتخاری بزرگ برای همه مسئولان و اصحاب رسانه خواهد بود.
 • خبرنگاران باید مطالبه گر مشکلات مردم از مسئولان باشند
  فرمانده سپاه نهاوند در جمع خبرنگاران بسیجی
  فرمانده سپاه نهاوند: نقش مهم خبرنگاران در مطالبه گری مردم از مسئولان فرمانده سپاه نهاوند گفت: خبرنگاران نهاوند در همه حوزه های کاری خوب ورود کرده اند و باید تلاش خود را در حوزه ایثار و شهادت و مطالبه گری مشکلات مردم از مسئولان بیشتر کنند. نقش مهم خبرنگاران در مطالبه گری مردم از مسئولان به گزارش خبرنگار گروه استان های بسیج رسانه از همدان؛سرهنگ کامران کریمی در مراسم تجلیل از خبرنگاران بسیجی و جلسه هماهنگی نخستین یادواره دو شهید رسانه نهاوند اظهار داشت: خبرنگاران بسیجی نهاوند خارج از جناح بازی های سیاسی و با تفکرات مختلف و روحیه ای بسیجی عملکرد مطلوبی در شهرستان داشته اند و در کنار مردم و مسئولان به دنبال مطالبه گری حق آنها هستند و این تلاش ها نشان می دهد با روحیه بسیجی و با کمترین هزینه ها می توان به جنگ مشکلات رفت. وی افزود: شما خبرنگار عزیز و بسیجی باید روحیه مطالبه گری نقد و انتقاد پذیری منصفانه را به دور از تضعیف ارکان نظام در بین مردم به صورت یک فرهنگ‌ترویج دهید. فرمانده سپاه نهاوند بیان کرد: خوشبختانه شهرستان نهاوند دارای خبرنگارانی دلسوز متعهد جسور و نترس با روحیه بسیجی است که باید تلاش خود را در حوزه دفاع مقدس ایثار و شهادت بیشتر کنند و جواب هجمه و شبهات دشمنان را با ارسال خبر و گزارشهای مثبت در فضای رسانه ای خود داد. کریمی گفت: شهرستان نهاوند بعد از استان همدان دارای دو شهید رسانه ای و خبرنگار به نام های الله مراد نادری و رضا سوری می باشد که روز پنجشنبه ۱۸مرداد نخستین یادواره این شهدا در روستای و همان می باشد. وی خاطر نشان کرد: موضوع مطالبه‌گری مردم از مسئولان باید توسط رسانه ها پیگیری شود و مسئولان هم از طریق رسانه ها پاسخگوی مردم باشند. فرمانده سپاه نهاوند اظهار داشت:نقش رسانه ها در امیدوار کردن مردم و مطالبه گری از مسئولان بسیار مهم و اثر گذار است همچنین در فراخوان های ضد انقلاب و شورش این رسانه ها و فضای مجازی بود که امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد. وی گفت: در چهارمین دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی دستاوردهای پر افتخار انقلاب اسلامی برای مردم و جوانان در رسانه ها گفته شود به همین منظور تاکنون دو فیلم مستند به نام های کربلایی میرحیدر و پرواز در غربت العماره با همکاری بسیج رسانه نهاوند برای پخش از صداوسیما تهیه و تولید شده است. کریمی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب افزود: بیان دستاوردهای ۴۰ ساله و مقایسه خدمات به مردم و تبیین ابعاد مختلف شخصیت حضرت امام خمینی(ره) و مقام‌معظم رهبری می تواند از مهترین فعالیت های رسانه ها باشد.
 • تقدیر بسیج رسانه خواهران همدان از خبرنگاران محجبه
  مسئول بسیج رسانه خواهران استان همدان به مناسبت هفته عفاف و حجاب و گرامیداشت این هفته با حضور در دفاتر نشریات و خبرگزاری‌های مختلف استان همدان از خواهران محجبه و بسیجی اهل قلم تقدیر کرد.
 • اعضای بسیج رسانه نهاوند روز مادر را در منزل مادر شهید سپری کردند
  بسیج رسانه و دانش آموزان مدرسه شهید حمیدی به دیدار مادر شهید رفتند
  به مناسبت روز مادر و ولادت حضرت زهرا (س) جمعی از اعضای بسیج رسانه شهرستان نهاوند به همراه دانش آموزان و مدیران و کادر آموزشی مدرسه راهنمایی شهید حمیدی شهرستان نهاوند به دیدار مادر شهید شیرمحمد ابوالفتحی رفتند
 • دیدار خواهران بسیج رسانه استان همدان از خانواده شهید الوانی
  به مناسبت ایام سوگواری حضرت ام ابیها (س) و گرامیداشت ایام پر برکت دهه فجر، خواهران بسیج رسانه استان همدان از خانواده شهید الوانی دیدار نمودند.
 • دوره خبرنگاری پیشرفته بسیج رسانه استان همدان در دانشکده تواناخبرگزاری فارس برگزار شد
  کارگاه آموزشی خبرنگاری پیشرفته با حضور 20نفر از خبرنگاران بسیجی استان همدان در دانشکده توانا خبرگزاری فارس طی دو روز برگزار شد.
 • اعلام اسامی برندگان مسابقات قرآنی بسیج رسانه استان همدان
  اسامی برندگان مسابقات قرآنی بسیج رسانه استان همدان اعلام شد.
 • خبرنگار نهاوندی رتبه سوم کشوری جشنواره ایثار و شهادت را کسب کرد
  حسین صادقی خبرنگار نهاوندی در قسمت استانی بعد از امین ساکی از پایگاه خبری خرم آباد لرستان و آسیه دهباشی از ایمنا اصفهان رتبه دوم و حسین صادقی از پایگاه خبری صدای نهاوند همدان رتبه سوم را به دست آوردند.
 • جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س)توسط حلقه صالحین شهید خزایی بسیج رسانه همدان برگزار شد
  به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر:
  به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر ، مراسم جشنی توسط اعضای حلقه صالحین شهید خزایی بسیج رسانه همدان در حرم مطهر شاهزاده حسین (ع) این شهر برگزار شد.
 • جلسه حلقه صالحین شهید خزایی بسیج رسانه استان همدان برگزار شد
  جلسه حلقه صالحین شهید محسن خزایی بسیج رسانه استان همدان با محوریت دانشگاه تربیتی امام صادق(ع) برگزار شد وخبرنگاران در این حلقه با نحوه الگوگیری از رویکردها و مولفه های آموزشی و تربیتی امام صادق (ع) آشنا شدند.
 • تاثیر حیای درونی در نحوه پوشش افراد
  یکی از مبلغین حوزه علمیه الزهرا(س) همدان تاکید کرد:
  یکی از مبلغین حوزه علمیه الزهرا(س) همدان برتاثیر وجود حیای درونی و عفاف در نحوه پوشش افراد تاکید کرد.
بیشتر ...
Page Generated in 3.9184 sec