• حضور حداکثری در انتخابات، کشور را در مقابل تهدیدات بیمه می کند
  تاکید علمای اهل سنت بر حضور در انتخابات؛
  ائمه جمعه و جماعات اهل سنت جاسک حضور در انتخابات را وظیفه شرعی و ملی دانسته و گفت: شرکت در انتخابات فقط انداختن رای در صندوق نیست بلکه حضور گسترده مردم نشانه اقتدار، وفاداری، اهتمام و توجه آنان سرنوشت کشور و پاسخی محکم به توطئه های دشمنان است.
 • نقش‌آفرینی گردان ۴۲۲ بندرعباس در کربلای پنج زبان زد است
  کریم پور راوی دفاع مقدس گفت: همه به این واقف هستند که نقش‌آفرینی گردان ۴۲۲ بندرعباس در کربلای پنج زبانزد عام و خاص است.
 • اگر سال ۶۱آتش‌بس را می‌پذیرفتیم حاکمیت ایران در منطقه خدشه‌دار می‌شد
  یک راوی و رزمنده دفاع مقدس گفت: صدام بعد از عملیات الی بیت‌المقدس به دنبال آتش‌بس بود تا بدون درگیری به اهداف شوم خود برسد؛ اگر آن زمان آتش‌بس صورت می‌گرفت، حاکمیت ایران در منطقه خدشه‌دار می‌شد.
 • بهارانه ای دیگر؛تحولی دیگر
  یادداشت/ فروغ مسلم زاده
  حال وهوای شهرها وروستاها در روزهای پایانی اسفند تغییر کرده و شتاب عجیبی به خود گرفته است. گویی همه در تکاپو و تلاشند تا هر چه زودتر دراین روزهای اخر کارهای نیمه تمام و معوقه خودرا به پایان برسانند و سالی جدید را آغاز کنند.
 • بسیج رسانه درسال ۹۶ مسله محور پیش خواهد رفت
  مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان اظهار داشت: مجمع عالی بسیج رسانه درسال جدید ماموریت دارد همه صاحب نظران رسانه و مطبوعات را کنار هم آورده، راه های برون رفت از مشکلات رسانه ای را با تفکر و روحیه بسیجی جمعبندی و با تقویت نگاه خیر و روحیه خیرخواهانه جهادی متناسب با شرایط و موقعیت زمانی و در اوج بروز بودن نقش رسانه هرمزگان را به تراز واقعیش برساند.
 • اعزام بیش از ۲۰ هزار هرمزگانی به اردوهای راهیان نور
  مسوول سازمان اردویی راهیان نور استان هرمزگان خبرداد:
  رئیس سازمان اردویی راهیان نور سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:امسال بیش از ۲۰ هزار هرمزگانی به اردو های راهیان نور اعزام می شوند.
 • کوچه های مدینه داغدارند
  امروز کوچه های مدینه داغدار و اشکبارند ؛ اسمان تیره و تار مدینه غمگین است و بغضی دیرینه سینه اش را می فشارد .
 • موفقیت های ایران مرهون خط امام و رهبری است
  امام جمعه اهل سنت قشم گفت: موفقیت های نظام جمهوری اسلامی مرهون خط امام خمینی (ره) و مقام عظما ولایت است که مردم را در مسیر اسلام و موفقیت هدایت نمودند.
 • ((رسوایی کاسبان سیاسی با وحدت نیروهای انقلابی هرمزگان))
  به دنبال انتشار خبر جلسه سه نفره اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان هرمزگان در سایت رفتار نیوز “محمد رزم” یکی از مبارزان دوران انقلاب در پاسخ به برخی موارد مطروحه جوابیه ای ارسال کرد که جهت تنویر افکار عمومی منتشر می شود.
 • اقتدار نظامی ایران در منطقه دشمنان را سر جایشان نشانده است
  فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: اقتدار نظامی ملت ایران و پشتوانه مردمی نیروهای مسلح کشورمان عامل اصلی بازدارندگی توان نظامی کشورمان است.
 • اهداء گل به پرستاران توسط بسیج رسانه میناب
  پرستاران بیمارستان حضرت ابوالفضل ( ع ) شهرستان میناب به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از سوی بسیج رسانه تجلیل شدند.
 • نقش روحانیت در پیروزى انقلاب اسلامى بى بدیل و اساسى بود
  خبرنگار افتخاری بسیج رسانه علی ستاری :
  فعال فرهنگی و مذهبی هرمزگان اظهار داشت: ملت ایران با پیروزى در انقلاب اسلامى سرنوشت خودش را به دست گرفت و در تمام امور به استقلال دست یافت و دست جنایتکاران، مستکبران و خائنان را از کشور قطع کرد.
بیشتر ...
Page Generated in 0.1463 sec