• گزارش تصویری اردوی رسانه ای
 • اصحاب رسانه زنجان از پروژه های اقتصاد مقاومتی بازدید کردند+ تصاویر
  اصحاب رسانه به همت بسیج رسانه استان از برخی پروژ‌های اقتصادمقاومتی شهرستان زنجان بازدید کردند.
 • خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند
  فرمانده سپاه استان زنجان:
  فرمانده سپاه استان زنجان به تعهد خبرنگاران در استفاده از قلم و انجام رسالت خبرنگاری تأکید کرد و گفت: خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند.
 • برنامه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زنجان اجرایی می‌شود
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: با هدف ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی، برنامه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در زنجان اجرایی می‌شود.
 • با برگزاری مراسم اختتامیه، 21 برگزیده جشنواره ابوذر زنجان معرفی شدند
  برگزاری مراسم اختتامیه با حضور نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،21 برگزیده جشنواره ابوذر رسانه ای استان زنجان معرفی شدند.
 • ارسال ۵۶۲ اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر/اختتامیه جشنواره ۱۹ مردادماه در زنجان برگزار شد
  مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به ارسال ۵۶۲ اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: اختتامیه جشنواره ۱۹ مردادماه با معرفی نفرات برتر برگزار شد عبدالله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان ضمن تبریک روز خبرنگار و ادای احترام ‌به شهید محمود صارمی اظهار داشت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر روز پنجشنبه 19 مردادماه ساعت 9:30 صبح در سالن همایش شهید شهریاری صدا و سیما شد. وی در مورد سخنران ویژه جشنواره رسانه‌ای ابوذر افزود: این برنامه با حضور حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزارشد. مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به حضور مسئولان استانی در مراسم روز پنجشنبه، گفت: برندگان‌ جشنواره ابوذر در این مراسم تجلیل و تقدیرشد. وی گفت: آثار ارسال شده در هفت حوزه بررسی می‌شوند و نفرات نخست تا سوم توسط مهمان برنامه و مسئولان استانی تقدیر شد. جعفری با بیان اینکه 562 آثار به جشنواره ابوذر ارسال شده است، تصریح کرد: آثار ارسال شده همچنان در حال داوری است و اسامی نفرات برتر فردا به این سازمان اعلام می‌شود. وی با اشاره به وظایف خبرنگاران گفت: خبرنگاران در وهله نخست وظیفه دارند حملات جنگ نرم دشمنان را به مردم کشور تبیین کنند تا سیاستگذاران با برنامه‌ریزی صحیح جامعه را از حرکت در مسیر نقشه‌های شوم دشمنان نجات دهند. مسئول بسیج رسانه استان‌ با تقدیر از خبرنگاران زحمتکش استان زنجان گفت: حرفه خبرنگاری عشق و علاقه می‌خواهد و شغلی است که خبرنگار در طول شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی هستند.
 • رسانه های غربی در فکر توطئه برای نظام جمهوری اسلامی هستند
  مسؤولان استان با اشاعه امر به معروف و نهی از منکر ناهنجاری‌های جامعه را به هنجار تبدیل کنند.
 • مشارکت رسانه ها و جهادی عمل کردن لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: مشارکت رسانه ها و جهادی عمل کردن لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است.
 • مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تمدید نمی‌شود
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 300 اثر به جشنواره ابوذر ارسال شده است، گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تمدید نمی‌شود.
 • ارتقای سطح آگاهی و دانش خبرنگاران از اولویت‌های بسیج رسانه است
  رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه ارتقای سطح آگاهی و دانش خبرنگاران از اولویت‌های بسیج رسانه است، گفت: در همین راستا دوره خبرنگاری ویژه اصحاب رسانه برای سومین سال در استان برگزار می‌شود.
 • بحث رفاهی خبرنگاران در بسیج رسانه مورد توجه قرار می‌گیرد
  رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان :
  رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی برای ارتقای سطح آگاهی خبرنگاران گفت: بحث رفاهی خبرنگاران در بسیج رسانه مورد توجه قرار می‌گیرد.
 • کیفیت آثار مورد توجه جشنواره ابوذر زنجان است
  دبیر جشنواره ابوذر استان زنجان:
  دبیر جشنواره ابوذر استان زنجان گفت: توانمندی ها و کیفیت آثار مورد توجه جشنواره ابوذر استان زنجان است.
بیشتر ...
Page Generated in 0.2983 sec