شناسه خبر: 881 منتشر شده در مورخ: 1393/10/9 ساعت: 00:53 گروه: اصفهان  

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان اصفهان به مناسبت حماسه 9 دی

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان اصفهان به مناسبت حماسه 9 دی

به گزارش بسیج رسانه سازمان بسیج رسانه استان اصفهان به مناسبت حماسه  9 دی بیانیه ای صادر کرده که در آن آمده است: 9 دی، مانور اعلام آمادگی یاران آخر الزمان مهدی (عج) بود.

متن این بیانیه به این شرح است :

استکبار جهانی در سال های اخیر علاوه بر استفاده از جنگ سخت برای مقابله با جهان اسلام از جنگ نرم به عنوان حربه ای دیگر استفاده کرده و با به خدمت گرفتن رسانه ها به دنبال همسویی افکار عمومی ملل مسلمان با سیاست ها و اندیشه های مادی گرایانه خود است. به گونه ای که در فتنه 88 شاهد بودیم استکبار جهانی با در اختیار داشتن رسانه ها چگونه به جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمد و اگر درایت و بینش عمیق حضرت امام خامنه ای مدظله العالی نبود، خدا می داند که چه به سر این نظام می آمد.
 
رسانه های بیگانه با انتشار اخبار و رویدادهای مختلط از درست و نادرست بر افکار عمومی ایران تاثیر گذاشته و جماعتی را در توهم این مساله که این نظام متقلب است و باید آن را از بین برد، قرار دادند. رسانه هایی که به جز دروغ و عوام فریبی مردم سخنی نمی گویند و همگان بر این موضوع مصر هستند که با اخبار و مطالب نادرست اذهان را به تشویش فرا خوانند و این جا بود که مردم ایران با بصیرتی عاشورایی دشمن زبون را یک بار دیگر به خاک مذلت و نابودی کشاندند.
 
9 دی، عرق شرم امت را در طول تاریخ به خاطر بی بصیرتی در ماجرای ثقیفه پاک کرد.
 
9 دی، درد کوته بینی حکمیت را تا حدودی التیام داد و بر آن مرهمی شد.
 
9 دی، سوزش خیانت جمل و نهروان را کمی خنک کرد و از تکرار غربت 52 ساله جلوگیری کرد.
 
9 دی، ندای هل من ناصر بلند نشد ولی فریاد لبیک یا حسین تا آسمان به گوش همه رسید.
 
9 دی، در ایران بود ولی پایه های کاخ سفید در مکان و کاخ سبز معاویه در زمان را لرزاند.
 
9 دی، مانور اعلام آمادگی یاران آخر الزمان مهدی (عج) بود.
 
عزتخواهی 9دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود یعنی عزتی که مردم ایران را سربلند کرد و بار دیگر کشورهای بیگانه متوجه شدند که با دم شیر نباید بازی کرد.
 
درود بر مردمی که با صلابت و ایمان قوی در صحنه حاضر شدند و به تک تک یاوه گویان پاسخی دندان شکن دادند یاوه گویانی که حالا اسیر نفس خویش اند و از ایستادگی در مقابل اسلام حذر نمی کنند.
 
واینچنین شد که رهبر معظم انقلاب، حضور مردم و ایمان دینی را دو عنصر برجسته حماسه 9 دی 88 دانستند و اراده خداوندمتعال وا یمان به توفیق الهی را عامل اصلی هدایت قلب ها و دلهای ملت ایران برای
حضور در عرصه های مختلف برشمردند و فرمودند: حضور عظیم و خروشان مردمی در 9 دی 88 ،تجلّی بارزی ازهویت و ماهیت انقلابی عینی روح دیانت حاکم بر دلهای مردم بود.
 
این حماسه و این تبلور جاوید تلنگری محکم برای رویارویی با سخنان لغو و بیهوده یاوه گویان است.
 
جامعه رسانه ای  و فعالان مطبوعاتی و خبرگزاری های عضو سازمان بسیج رسانه استان اصفهان ضمن بیعت مجدد باآرمانهای امام راحل عظیم الشأن وجانشین برحقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله) همصدا با سایر اقشار جامعه اعلام می داریم هرگونه تطهیر سران فتنه 88 خیانتی است عظیم به حماسه پرشور مردم بصیر ایران در 8 و 9 دیماه 88  و از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی مجدانه خواهانیم هیچ مسامحه و سهل انگاری در برخوردبا فتنه گران وآنهایی که بدنبال رفع حصر و تبرئه عوامل فتنه هستند . صورت نگیرد تا به فضل الهی ریشه های این فتنه خشکانده و درس عبرتی برای همه بد خواهان نظام اسلامی شود.
 
والسلام
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1803 sec