شناسه خبر: 8334 منتشر شده در مورخ: 1396/8/11 ساعت: 14:48 گروه: اخبار  

رسانه های انقلابی توانسته اند صدای انقلاب را به گوش جهانیان برسانند

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت:امروزه در عصر ارتباطات این رسانه ها هستند که امر ظرفیت سازی را می توانند تسهیل کنند . و میتوانند آگاهی بخشی کنند . خوشبختانه امروزه پیشرفت تکنولوژی به گونه ای می باشد که صدای انقلاب و نور ناب اسلام به گوش جهانیان می رسد.

رسانه های انقلابی توانسته اند صدای انقلاب را  به گوش جهانیان برسانند

به گزارش بسیج رسانه،""علی اصغر جعفری" مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور در غرفه سازمان بسیج رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در گفت و گو با خبرنگار بسیج رسانه اظهار داشت: این نکته بسیار مهم است که امروز استکبار و جبهه استکبار با همه ی ظرفیت های پیدا و پنهانش برعلیه اندیشه انقلاب وارد میدان شده است و عملا  احساس کرده که اگر انقلاب اسلامی به اهدافش نزدیک شود همانند طلوع خورشید می ماند ، هر چقدر این طلوع خورشید بالاتر بیاید به همان اندازه شب عقب می رود ، و به همین اندازه از بالا آمدن خورشید اندیشه انقلاب جلوگیری می کنند . همه ظرفیت ها و موانع را ایجاد کرده است ، همه تکنولوژی و امکانات مالی و مادی را فراهم کرده تا بتواند حتی برای مقطعی و لحظه ای هم که شده است شرایط را به نفع خودش تغییر بدهد.

وی افزود: بنابراین ما اگر بخواهیم که شاهد طلوع خورشید اسلام ناب انقلاب باشیم ، بایستی به همان نسبت به همه ظرفیت ها توجه کنیم و به کار بیاوریم و کمک کنیم به آحاد جامعه و روشنگری ایجاد کنیم در مقابل جریان شب بایستیم و پذیرای نور انقلاب باشیم و  جایگاه و ظرفیت هایش را افزایش دهیم . این مسائل و روش هایش کار رسانه ها است ، امروزه در عصر ارتباطات این رسانه ها هستند که امر ظرفیت سازی را می توانند تسهیل کنند . و میتوانند آگاهی بخشی کنند . خوشبختانه امروزه پیشرفت تکنولوژی به گونه ای می باشد که صدای انقلاب و نور ناب اسلام به گوش جهانیان می رسد، در گذشته به اینگونه و به راحتی ممکن نبود .

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تصریح کرد: امروز دیگر کسی نمیتواند مانع ایجاد کند .اگر کوتاهی هست به خاطر ماست ، اگر امروز عده ای در نا آگاهی به سر می برند یا در برابر هجمه های استکبار مبهور شده اند، برمی گردد به عدم کارایی و همگرایی ما ، امروز بیشتر از هرروزی است که لازم است این همگرایی انجام شود و خوشبختانه نسبت به گذشته جبهه انقلاب همسو تر می باشد و همراه تر و متشکل تر از گذشته می باشد . اما همچنان ما چنددسته گی و دو گانگی  را  مجددا مشاهده می کنیم  ، یعنی کاملا یکصدا شنیده نمی شود .اما در این حال بایستی جهت یکی و مشخص باشد . هرکسی در قالب راهبردی خودش حرکت کند اما هدف و حرف یکی باشد . ماهنوز شاهد یک راهبرد درست و پارادایم دقیق نیستیم . این پارادایم بایستی تعریف شود و دوستان جبهه انقلاب پارادایمی دقیق را برای خودشان تعریف کنند و نقش هرکدام از این افراد مشخص شود و هرکسی براساس سلیقه و براساس نوع مخاطب وبراساس ظرفیت رسانه ای و براساس هدف گذاری خودش در همان پارادایم مشخص و تعریف شده حرکت کند . اما در عین حال ظرفیت ها محدود است . زمان و فرصت هایمان هم نیز محدود است .بنابراین باید از فرصت ها  و لحظات و توانایی هایمان حداکثر استفاده را داشته باشیم و این کارایی جبهه انقلاب را به بالاتری ظرفیت برسانیم  .

جعفری اذعان داشت: خوشبختانه سازمان بسیج رسانه یک ارتقا ء معقول و مناسبی پیدا کرده است .و حوزه مخاطبش را شناخته است با اینکه سردرگمی در ابتدای کار وجود داشت اما در حال حاضر بسیج رسانه کاملا تغییر کرده است و اهداف و وظایف تعریف شده است .در حوزه رسانه ها پیشرفت فعالیت در حوزه رسانه ای کاملا مشهود است و تشکل ها سامان یافته است ،  به دوستان هم تبریک و هم خسته نباشید عرض میکنم . اما با تمام این احوال راه طولانی در پیش دارند .

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6017 sec