شناسه خبر: 8307 منتشر شده در مورخ: 1396/8/9 ساعت: 11:48 گروه: اخبار  

جریان سلطه در دنیا در جبهه رسانه است/ منش و مشی "بسیجی" باید در جامعه پررنگ شود

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:امیدواریم با نشر تفکر بسیجی بتوانیم همان افتخارات دوران دفاع مقدس را کسب کنیم.

جریان سلطه در دنیا در جبهه رسانه است/ منش و مشی "بسیجی" باید در جامعه پررنگ شود

 

به گزارش بسیج رسانه سردار "محمدرضا نقدی" معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور درغرفه سازمان بسیج رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار«بسیج رسانه» در راستای اهداف جبهه انقلاب  و میزان هم سو بودن رسانه ها در این زمینه گفت: همه رسانه ها  به یک شکل نیستند، بعضی از رسانه ها  گاهی خلاف  منفعت مردم و در جهت منافع دشمن هستند و در جریان های خاص حرکت میکنند و درنهایت در  راستای اهداف دشمن اند، بنابراین نمیتوان عملکرد دقیق رسانه ها را ارزیابی کرد.


وی ادامه داد: طبیعتا  امروز ملت ما تحت شدیدترین معابر رسانه ای و در اصلی ترین جبهه جنگی  قرار دارند.  از طرفی  نیروهای سلطه گر دنیا هم در جبهه رسانه هستند.


 وی با تاکید براین موضوع که  جریان سلطه در دنیا در جبهه رسانه است افزود: دشمن  از لحاظ اقتصادی اوضاع نابسامانی دارد و دیگر  نمی تواند با اقتصاد اهداف خود را پیاده کند و از طرفی هم در زمینه نظامی  شکست های مکرری  خورده است و درنهایت تنها نقطه اتکا دشمن رسانه ها می شود.


وی در ادامه تاکید کرد: در این معابرگسترده ای که رسانه ها حضور دارند همه فعالیت هایشان  علیه نظام و دستگاه در شبانه روز از نظر اخلاقی و عقیدتی تولید و با قوی ترین ابزار منتشر می شود.


وی درباره عملکرد بسیج رسانه در این زمینه گفت:بسیج رسانه در بین رسانه ها جایگاه خوبی دارد و روابط صمیمی و دوستانه ای را با بیشتر رسانه ها برقرا کرده است. امیدواریم بتوانیم از طریق بسیج رسانه تفکر بسیجی و تفکر مقاومت را در میان  رسانه های دیگر همه گیر کنیم .

سردار نقدی در پایان ابزار کرد:امیدواریم با نشر تفکر بسیجی بتوانیم همان افتخارات دوران دفاع مقدس را کسب کنیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2267 sec