شناسه خبر: 8302 منتشر شده در مورخ: 1396/8/8 ساعت: 19:25 گروه: اخبار  

تربیت رسانه های انقلابی از وظایف بسیج رسانه است

رییس بسیج جامعه زنان کشور، گفت: بسیج یعنی احساس آمیخته با عقلانیت، بسیج یعنی حرکت و عمل آمیخته با مبانی فکری، بسیج یعنی عمل گرایی همراه با آرمان گرایی. امیدواریم بسیج رسانه با همین رویکرد رسانه هایی در طراز انقلاب اسلامی تربیت کند.

تربیت رسانه های انقلابی از وظایف بسیج رسانه است

به گزارش بسیج رسانه، مینو اصلانی رییس بسیج جامعه زنان کشور با حضور درغرفه سازمان بسیج رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار«بسیج رسانه» افزود: به منظور انجام فعالیت‌های فرهنگی برای نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی ایرانی، لازم است ابتدا این سبک زندگی تبیین شود. برای دستیابی به این هدف باید ابتدا پژوهش‌های راهبردی انجام و چیستی سبک زندگی اسلامی و ایرانی و ابعاد آن مشخص شود.


وی تصریح کرد: سبک زندگی اسلامی ایرانی موضوع مهم، ضروری و بسیار گسترده‌ای است که ابعاد مختلفی دارد. از موضوعات اقتصادی گرفته تا رفتارهای اجتماعی حتی حوزه سلامت و خانواده را دربر می‌گیرد رسیدگی به این موضوع مهم وظیفه اصلی رسانه هاست و انسجام این خط و مشی در رسانه ها اولویت مهم بسیج رسانه است.

 

رییس بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه استقبال مردم از رسانه های مکتوب هم در این فضای گسترده مجازی بسیار جالب بود، اظهار کرد:امیدوارم با مدیریت فضای مجازی بتوانیم با  افکار پلیدی که دشمنان این مرزو بوم  وارد فرهنگ مقدس انقلابی ما میکنند مقابله کنیم.

اصلانی تصریح کرد: بسیج یعنی احساس آمیخته با عقلانیت، بسیج یعنی حرکت و عمل آمیخته با مبانی فکری، بسیج یعنی عمل گرایی همراه با آرمان گرایی. امیدواریم بسیج رسانه با همین رویکرد رسانه هایی در طراز انقلاب اسلامی تربیت کند.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1611 sec