شناسه خبر: 8138 منتشر شده در مورخ: 1396/6/29 ساعت: 12:38 گروه: خراسان رضوی  
رئیس بسیج رسانه خراسان‌رضوی:

تور رسانه‌ای حاشیه‌شهر مشهد در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود

رئیس بسیج رسانه خراسان‌رضوی گفت: تور رسانه‌ای حاشیه‌شهر مشهد در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

تور رسانه‌ای حاشیه‌شهر مشهد در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، عباس محمدیان در گفت‌وگو با تسنیم در ارتباط با برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در روز شنبه اول مهرماه عطرافشانی قبور شهدا حرم مطهر و بازدید اصحاب رسانه از آسایشگاه جانبازان را داریم.

وی تصریح کرد: روز یکشنبه افتتاح ساختمان کانون بسیج رسانه روزنامه خراسان را داریم و روز سه‌شنبه  برگزاری تور رسانه‌ای به حاشیه شهر و برگزاری یادواره شهدای رسانه در روزنامه قدس و افتتاح کانون بسیج رسانه در قوچان را داریم.

رئیس بسیج رسانه خراسان‌رضوی گفت:  با توجه به این که در سال جاری مسجد‌محوری در مساجد، اولویت برنامه‎‌های اقشار در مساجد است در سال جاری برگزاری کارگاه رسانه و خانواده، معرفی مساجد الگویی از طریق رسانه‌ها و  موضوع بصیرت‌افزایی یا آگاهی‌بخشی نسبت به مسائل دینی و سیاسی را در مساجد دنبال می‌کنیم.

محمدیان بیان کرد: همچنین آموزش تولیدات چند رسانه‌ای با محور مساجد و آموزش عکاسی و خبرنگاری از برنامه‌های بسیج رسانه در مساجد استان در سال جاری است. برنامه‌های اجرا شده در ارتباط با موضوع کارگاه رسانه و خانواده در چهار فصل و هشت جلسه در کل هر دوره اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.5381 sec