شناسه خبر: 8126 منتشر شده در مورخ: 1396/6/29 ساعت: 17:53 گروه: استان ها  
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌ها قدرت نظام اسلامی را به رخ دشمن بکشند/خبرنگاران پاسداران نظام در عرصه جنگ نرم با دشمن هستند

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه‌ها قدرت نظام اسلامی را به رخ دشمن بکشند.

رسانه‌ها قدرت نظام اسلامی را به رخ دشمن بکشند/خبرنگاران پاسداران نظام در عرصه جنگ نرم با دشمن هستند

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج

سرهنگ جهانگیر انصاری صبح امروز در جمع اصحاب رسانه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: رسانه‌ها  نقش مهمی در کمک به مسوولان و مردم و نظام دارند.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: از رسانه‌ها به عنوان دیده‌بان یاد کرد و گفت: شما اگر اشتباه کنید و کد اشتباه بدهید احتمال انحراف در مسیر و وقت کشی وجود دارد.

این فرمانده نظامی با بیان این که رسانه‌ها نقش مهمی در مقابله با دشمن دارند افزود: شما باید ظرفیت‌های نظام را به خوبی تبیین کرده و همه اقدامات نظام را برای مردم توضیح دهید.

سرهنگ انصاری از تبیین فرهنگ جهاد و شهادت به عنوان یکی دیگر از وظایف رسانه‌ها یاد کرد و گفت: تقارن عجیبی بین هفته دفاع مقدس و ایام محرم است که رسانه‌ها می‌توانند هنرمندانه این دو رویداد مهم را به هم پیوند زنند.

جانشین سپاه فتح استان افزود: همه ما اکنون پاسدار هستیم و رسانه‌ها هم در فضای مجازی و رسانه‌ای پاسدار حقیقی نظام اسلامی هستند که باید به وظیفه خود برای سربلندی کشور و انقلاب و نظام تلاش کنند.

این فرمانده نظامی در بخش دیگری از سخنان خود به پخش مستقیم سخنان ترامپ اشاره کرد و گفت: اگر این سخنان را شنیده باشید پی خواهید برد که عمق دشمنی‌ها چه اندازه است.

سرهنگ انصاری به شهدای ترور اشاره و تصریح کرد: در حالی ترامپ و سایرین این گونه علیه ایران حرف می‌زنند و ما را حامی تروریست می‌دانند که این کشور ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم کرده است.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:در ادامه افزود: امام حسین (ع) در ۱۴۰۰ سال پیش ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر داد و انقلاب از آن حضرت الگو گرفته است و به همین خاطر دشمنان به دنبال توطیه علیه نظام هستند.

این فرمانده نظامی با بیان این که برای نابودی نظام اسلامی صف کشیده‌اند به این خاطر علیه جمهوری اسلامی موضع‌گیری می‌کنند که این نظام علیه فجایع آن‌ها مقابله می‌کند.

این مسؤول به شهید حججی اشاره کرد و گفت آن‌ها با ما مشکل دارند و مشکل اصلی آن‌ها اصل نظام اسلامی است چرا که می‌دانند این نظام فریاد بیداری سر داده است.

سرهنگ انصاری در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که باید رسانه‌ها به وظیفه خود برای تبیین این گونه رفتارها اقدام کنند رسانه‌ها باید قدرت و اقتدار نظام اسلامی را انعکاس دهند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.3690 sec