شناسه خبر: 8099 منتشر شده در مورخ: 1396/6/21 ساعت: 13:58 گروه: اخبار  
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

هنوز در شکل و ارائه محتوا برای فضای مجازی لنگ می زنیم/ لزوم استفاده از صاحبان فکر در فضای مجازی

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم استفاده از صاحبان فکر در فضای مجازی، گفت: با وجود محتواهای کاملاً صادق و به حق اما متاسفانه در شکل ارائه محتوا برای فضای مجازی لنگ می زنیم.

هنوز در شکل و ارائه محتوا برای فضای مجازی لنگ می زنیم/ لزوم استفاده از صاحبان فکر در فضای مجازی

به گزارش بسیج رسانه خراسان جنوبی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی (14 شهریور 1396) در دیدار با جمعی از فعالان فضای مجازی استان اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند «فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم».

 

وی با بیان اینکه فضای مجازی نامحدود و بسیار تأثیرگذار است، گفت: جنگ نرم دشمن بسیار پیچیده تر از جنگ نظامی است و اگر بر اساس چارچوب کار کنیم ثواب آن بیشتر است چرا که با توجه به فضای مجازی می توان فکرها را به سوی اسلام و معارف اهل بیت علیه اسلام جهت دهی کنیم.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت آموزش در فضای مجازی، افزود: اگر برای این فضا بهترین محتواها را داشته باشیم اما به بدترین شکل ارائه دهیم بیشترین ضربه را وارد می کنیم بنابراین باید از فضای مجازی مراقبت شود.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه شکل بیان محتوا و حرکت در فضای مجازی بسیار مهم است تا آسیب نبینیم اما بتوانیم به دشمن آسیب برسانیم، ادامه داد: آمادگی داریم پیگیری کنیم تا اساتید برای آموزش فعالیت در فضای مجازی به استان بیایند.

 

وی با اشاره به اینکه باید برای محتوای فضای مجازی از افراد صاحب فکر استفاده شود، گفت: با وجود محتواهای کاملاً صادق و به حق اما متاسفانه در شکل کار در فضای مجازی گاهی می لنگیم و نمی توانیم این محتواها را به خوبی شکل دهیم.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به تاثیرگذاری فضای مجازی برای پیگیری مطالبات و مشکلات مردمی اشاره کرد و افزود:  با راه اندازی کمپین جاده مرگ (جاده بیرجند- قاین) قدرت چانه زنی در بین مسئولان بالا رفت و بعد از راه اندازی این کمپین مسئولان گفتند محدودیتی برای دادن اعتبار به این جاده نداریم.

 

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: پیگیری مشکلات آب و راه آهن  و مطالبات به حق مردم خراسان جنوبی نیز از طریق فضای مجازی تاثیرگذار است.

 

وی با تاکید بر اینکه نقد روند تکاملی انسان است و نقد دوستانه را می پذیرد، ادامه داد: راه اندازی کمپین و مطالبه گری در فضای مجازی تنها مختص به مباحث سیاسی و عمرانی نیست، هرچند سیاست در بسیاری از جاها مقدم و ریشه ای است.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حوزه فضای مجازی نباید از فرهنگ غافل شد، گفت: از طریق این فضا می توان فرهنگ سازی در جامعه انجام داد و فرهنگ خراسان جنوبی بسیار بالا است و باید این مهم را در فضای مجازی حفظ کنیم و تعالی داشته باشیم نه توقف.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه غربی ها در فرهنگ سازی بسیار حساس هستند، افزود: اگر سبک زندگی و فرهنگ غرب را زیر سوال ببرند بسیار ناراحت می شوند.

 

وی تاکید کرد: باید روی فرهنگ اسلام بسیار حساس باشیم و در حفظ آن توجه ویژه داشته باشیم چرا که دشمن فرهنگ ما را شبیخون می زند و متاسفانه دست های داخلی و نفوذی هایی در کشور داریم که می خواهند به فرهنگ جامعه ضربه بزنند.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با هیچ کسی دعوای سیاسی ندارد مگر با کسانی که از چارچوب نظام و اسلام و خدمت به مردم فاصله بگیرند، اظهار کرد: اگر جریانی را بیشتر قبول داریم به خاطر همین معیارها است چرا که نمی توانیم به جریان و گروه هایی که غارتگری می کنند و فساد اقتصادی مرتکب می شوند و قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را دارند روی خوش نشان دهیم.

 

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه به دنبال معیارها است نه جناح و احزاب سیاسی، گفت: کشور را یک حزب و جناح نمی تواند اداره کند و نیازمند حزب های فعال و متحد هستیم.

 

انتهای پیام/

دیدار فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی
دیدار فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی
دیدار فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی
دیدار فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی
دیدار فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0464 sec