شناسه خبر: 8098 منتشر شده در مورخ: 1396/6/21 ساعت: 10:50 گروه: کرمانشاه  
مسوول بسیج رسانه کرمانشاه:

خواهان موضع گیری موثر دیپلماتیک در برابر مسلمان‌کشی میانمار هستیم

مسوول بسیج رسانه استان کرمانشاه با محکوم کردن قتل عام مسلمانان در میانمار، گفت: از دستگاه دیپلماسی خواهان موضع‌گیری موثر در برابر مسلمان‌کشی رخ داده هستیم.

خواهان موضع گیری موثر دیپلماتیک در برابر مسلمان‌کشی میانمار هستیم

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسلمان‌کشی در میانمار را محکوم کرد و اظهار داشت: این روزها در مقابل دید همه جهانیان و در برابر چشمان کشورهای مدعی حقوق بشر، حادثه‌ای بزرگ، نسل‌کشی روشن و ظلم ظالمانه‌ای در حال وقوع است و ملت مظلوم و جمعیت قابل توجهی از مسلمانان در گوشه‌ای از دنیا به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل می‌رسند.

موحد ادامه داد: براساس تصاویر دیده شده در شبکه‌های مجازی، کودکان بازمانده از این فجایع مورد شکنجه قرار می‌گیرند، جان خود را از دست می‌دهند و اگر هم زنده بمانند به مشکلات روانی و عصبی دچار می‌شوند.

وی افزود: در مقابل این فجایع مرگبار، دنیای مدعی حقوق‌بشر به سکوت مرگ‌باری در رسانه‌های خود دست زده و در برابر این جنایات، نه تنها موضع‌گیری نمی‌کنند، بلکه به‌صورت غیرمستقیم مشوق و موافق حوادث هستند.

به گفته موحد، موضع‌گیری برخی از بزرگان جهان اسلام در اعتراض به این موضوع مناسب است، چراکه ما در دستگاه دیپلماسی خود موضع موثری در برابر این فجایع نداریم.

وی یادآور شد، جای تاسف است که کشور انقلابی و پایبند به آرمان‌های انقلاب، فاقد موضع‌گیری موثر است.

مسوول بسیج رسانه استان کرمانشاه ادامه داد: باید در این مقاطع و آزمایش‌ها در کنار مظلومان و مسلمانان جهان قرار بگیریم و نباید عربده‌کشی دشمن موجب سکوت ما در مقابل این جنایت فجیع شود.

موحد اظهار داشت: باید بتوانیم در حوزه دیپلماسی سیاسی و فرهنگی نقش موثری داشته و در به نتیجه رسیدن رایزنی‌ها کشورهای اسلامی موثر شویم.

موحد یادآور شد، بی‌شک این فجایع بخش‌های پنهانی دارد که ما از آن بی‌خبر هستیم و سکوت در برابر آن به معنای شراکت در قتل و خیانت قلمداد می‌شود.

مسوول بسیج رسانه استان کرمانشاه افزود: در همه ادیان به کرامات انسانی توجه شده و هیچ دینی اجازه ظلم یک طرفه، بدون محاکمه و حساب و کتاب را جایز ندانسته است.

 

*رسانه‌های جمهوری اسلامی باید از حق دفاع کنند

موحد افزود: رسانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه حوزه‌ها و بخش‌ها تکلیف دارند، تکلیف رسانه دفاع از حق و جبهه حق است و در صورت بی‌توجه بودن، رسالت خود را فراموش کرده‌ایم.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، افزود: باید برای ملت‌های مظلوم امیدآفرین و برای دشمنان بیم‌آفرین شویم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0749 sec